Propaganda Beach Çeşme'de müzik festivali

Türkiye'nin ilk elektronik müzik festivali olan Electronica Festival, 28-29 Temmuz'da İstanbul dışında ilk kez Propaganda Beach Çeşme'de gerçekleştirilecek.

21.7.2014

Türkiye'nin ilk elektronik müzik festivali, Propaganda Beach Çeşme'de 

Türkiye'de elektronik müziğin sevilmesinde ve tanınmasında büyük rol oynayan Electronica Festival, müzikseverleri elektronik müziğin son yıllardaki en iyi temsilcileri ve yükselen yıldızları ile buluşturma misyonunu bu sefer Çeşme / Alaçatı'da bulunan Propaganda Beach'te sürdürüyor.

Electronica Festival Çeşme, bayram tatilinin ikinci günü öğlen saatlerinden başlayarak sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek. Muhteşem plaj festivali deneyimini Keinemusik'in amiral gemisi  Adam Port, Deep House müziğin son yıllardaki en büyük yıldızları Hamburglu ikili Adana Twins, deep techno ve tech-house ustaları Catz'n Dogz, üstüste yayınladıkları hit parçalarla 2014 yılında muhteşem bir çıkış yakalayan Fur Coat, elektronik müziğin ikonik ve gizemli kahramanı Kadebostan, Balkan ezgilerini house müziğe katarak benzersiz bir eğlence sunan Noze ve Acid Pauli, Jo.Ke, Raz Ohara, Chris Schwarzwalder'dan oluşarak dünya gezegeninde duyulabilecek en modern müziği temsil eden Feathered Sun'ın eşliğinde sunuyor. Festivalde ayrıca FG 93.7 ekibinden Low Earth, Ömür - Altan, Batur, Discolog, Gökberk ve Koray T sahne alıyor.

"Warm-up Party" - 28 Temmuz

BeeGee, Murat Uncuoğlu, U.F.U.K, Alican, Orkun Bozdemir, Doruk Güralp

29 Temmuz

Adam Port, Adana Twins, Catz'n Dogz, Fur Coat, Kadebostan, Noze, Feathered Sun (Acid Pauli, Jo.Ke, Raz Ohara, Chris Schwarzwalder), Low Earth, Ömür - Altan, Batur, Discolog, Gökberk, Koray T.

 

Festival Bilet fiyatı: 100TL. Satın almak için; Biletix ve Propaganda Beach'i ziyaret edebilirsiniz. 

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X