Pruva Swiss Grill Restaurant'tan Anneler Gününe özel brunch keyfi

Haliç’in eşsiz manzarasına sahip Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn, annesine olan sevgisini Anneler Günü’ne özel keyifli bir brunch ile ifade etmek isteyen herkesi kahvaltıya bekliyor.

22.4.2016

İsviçre merkezli uluslararası otel zinciri Mövenpick Hotels & Resorts bünyesinde faaliyet gösteren otel zincirinin İstanbul’daki en yeni üyesi Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn, 08 Mayıs’ta gerçekleşecek Anneler Günü Brunch’ında Executive Chef Ceyhan Aşcıoğlu’nun hazırladığı zengin açık büfe kahvaltı ve annelere özel sürprizlerle cazip fırsatlar sunuyor. Anneler Günü’nde iki yetişkinle birlikte gelen annelere Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn’da Anneler Günü Brunch’ı hediye edilecek.

Haliç'in tarihinden ve ruhundan ilham alınarak tasarlanan brunch Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn’da 11.00 – 14.00 saatleri arasında başlayacak. Anneler Günü’nde eşsiz servis kalitesiyle annesine brunch keyfi hediye etmek isteyenler 110 TL’ye muhteşem tatlarla annelerini mutlu edecek.

Anneler Günü’ne özel brunch’tan 0-6 yaş çocuklar ücretsiz yaralanırken, 7-12 yaş arasındaki çocuklaraysa brunch %50 indirimli uygulanacaktır. Rezervasyon için; 0212 600 16 00’ı arayabilirsiniz. 

Gurme lezzetlerin yeni adresi: Pruva Swiss Grill Restaurant

Pruva Swiss Grill Restaurant’ın açık mutfağında Başaşçı Ceyhan Aşcıoğlu ve ekibi tarafından hazırlanan Akdeniz mutfağından yaratıcı lezzetler, İsviçre klasikleri ve Türk spesiyalitelerinin farklı sunumları damaklarda unutulmaz tatlar bırakıyor. 90’ı terasta, 146’sı içeride olmak üzere toplam 236 kişi kapasiteli Pruva Swiss Grill Restaurant’da ayrıca 20 kişiye kadar grupları ağırlayabilen özel bir yemek odası bulunuyor. Lobby Lounge & Bar'da sunulan enfes kokteyller ise misafirlerin günün yorgunluğunu atmasına yardımcı oluyor.


Ulaşım

Adres: Silahtarağa Cd. No:87 Eyüp/İstanbul

Telefon: +90 (212) 600 16 00

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X