Publico, Tünel meydanındaki keyifli mekanımız

Hem iyi müzik dinlemek, güzel yemek yemek hem de kaliteli ve samimi hizmet almak için Pera Publico iyi bir tercih.

1.4.2014

Taksim Tünel'in gözdesi Pera Publico!

İspanyolca “halka açık” anlamına gelen Publico, Barış Gültekin ve Aras Bilgin önderliğinde kurulmuş bir mekân. Ahşap ağırlıklı, renkli sandalye ve renkli camlarla zenginleştirilmiş dekorasyonu ve dikkat çeken led aydınlatmalı bar kısmıyla Publico, içeri adımızı atar atmaz sizi hemen içine çekiyor. Sunduğu Akdeniz lezzetlerinin yanı sıra kahvaltısı ile de göz dolduruyor Publico. Otlu peynirli bazlaması, acukası, tereyağı, keçi peyniri, çeşit çşeit reçelleri, zeytinleri, taze sıkılmış portakal suyu ve lezzetli kahvesiyle ve tabii ki Publico ekibinin güler yüzü ile misafirlerinden tam not alıyor.

pera-publico

Sabah 8:00’den itibaren cafe-restoran olarak hizmet vermeye başlayan Publico’da gün boyunca jazz, pop jazz, nu jazz türlerindeki parçalarla gününüzü renklendirirken, ilerleyen geç saatlerde ise eğlence, daha tempolu bir şekilde kulüp olarak dizayn edilen üst katlara doğru devam ediyor. Cem Salman mekanın müzik direktörlüğünü yapıyor, haftanın bazı günleri de farklı dj performanslarını dinlemek mümkün.

Beyoğlu Tünel meydanda farklı lezzetlerin bir araya geldiği mutfağı, egzotik kokteylleri ve keyifli müziğiyle Publico sizleri bekliyor.

Ulaşım

Adres: Tünel Meydanı 186/A Beyoğlu, İSTANBUL

Telefon: +90 (212) 245 40 28

Web Adres: www.perapublico.com

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X