Raika Restaurant ile Boğaza karşı keyif

Eşsiz bir manzaraya sahip olan konumu, rahat ve şık ortamı ve birbirinden lezzetli yemeklerden oluşan menüsüyle Raika, The Marmara Hotel'de sizleri bekliyor.

10.2.2016

The Marmara Taksim’in panoramik şehir manzaralı teras katında, ‘Türkiye mutfağı’ konseptiyle hizmet veren Raika'da hem manzaranın hem de hazırladıkları özel lezzetlerin keyfini çıkarmaya ne dersiniz? 

Raika Lezzet Dolu İş Yemeklerine Ev Sahipliği Yapıyor

Türk mutfağından lezzetleri modern yorumlarla bir araya getiren Raika, The Marmara Taksim’in teras katındaki merkezi lokasyonu, kusursuz servisi ve prestijli ambiyansı ile iş yemekleri için ideal bir mekan alternatifi olmaya devam ediyor.

Mevsimsel taze lezzetleri yenilikçi dokunuşlarla harmanlayarak eşsiz lezzetler sunan Raika, merkezi konumu ve etkileyici atmosferi ile dikkat çekiyor. Şehrin dört bir yanına hâkim bir manzaraya sahip olan mekân öğle yemekleri için zevkli bir yer tercih etmek isteyenlere hitap ediyor. Toplantı eşliğindeki uzun öğle yemekleri Raika’nın büyüleyici ortamı ile keyifli saatlere dönüyor.

Geniş yemek salonu haricinde, diğer bölümlerden ayrı konumlanan 40 kişilik kapasiteye sahip kapalı odası ile de Raika özel toplantılara da ev sahipliği yapabiliyor. Boğaz manzarasına sahip bu bölümde gruplar toplantılarını ve özel iş yemeklerini Raika’nın lezzetleri eşliğinde gerçekleştirebiliyorlar.

Raika, menüsündeki lezzetlerle de göz dolduruyor. Anadolu mutfağını ve Türkiye'nin farklı bölgelerine özgü yöresel tatları yenilikçi yaklaşımıyla yeniden şekillendiren Raika’da kömür ızgarasından sunulan lezzetler en çok beğeni toplayan yemekler arasında yer alıyor.

Menüsünde mevsimselliğin ön planda tutulduğu Raika’da, Anadolu sofra geleneklerinin en köklülerinden biri olan “paylaşma”, bir servis üslubu olarak sunuluyor.

İş yorgunluğunuzun kaçamak adresi Raika! 

İstanbul manzaralı bar bölümü, açıldığı günden bu yana akşamüstü buluşmalarının vazgeçilmez adresi olmaya aday. 22 kat yukarıda olan restaurant manzarası ise Taksim'den boğaz köprüsüne kadar her yeri kucaklıyor. Menülerinde zengin Ege mezelerini görebilmenizin yanında et ve tavuk üzerine de leziz pişirme taknikleri sunuyor. Kömür ızgarası ile yapılan menülerinin tadına bakmanızı tavsiye ederiz. Vejetaryanlar içinde özel fırında ve sebye yemekleri sunan mekan iki tadım menüsü ile bırada olan her lezzeti tatmanız için ellerinden geleni yapıyor. 

Raika, tüm boğazı ayaklarınızın altına alan manzarası ve birbirinden güzel lezzetlerden oluşan menüleriyle sizlere çok özel bir ortam sunuyor.


Ulaşım

Adres: The Marmara Taksim Kat:20 Taksim

Telefon: +90 (212) 243 37 73

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X