Renkli koşu İstanbul'da! Color Sky 5K

Dünyanın en çılgın, en eğlenceli ve en renkli 5 km koşusu Color Sky 5K'yı kaçırmayın!

22.9.2015

Eğlenceli bir spor aktivitesi yapmaya ne dersiniz. Amerika'yı kasıp kavuran renkli koşu Color Sky 5K  11 Ekim'de İstanbul'da! 

Genç, yaşlı ve çocuk! Her yaştan katılımcının katılabildiği bu koşu festivalinde spor yapmanın yanı sıra sevdiklerinizle eğlenceli bir spor etkinliği geçirmenizi sağlayacak. Atatürk Olimpiyat Parkı’nda düzenlenecek Color Sky 5K, koşu festivalinde start aldığınız yerden itibaren renkli bir yağmura tutulacaksınız. Her bir kilometrede kurulu renkli istasyonlarda, renkli bir toz yağmuruna tutulacaksınız.

Yazın sıcağı ve ya rüzgarı, İstanbul'da hava durumu nasıl olursa olsun İstanbullu aktivite severleri durduramıyor. Siz de bu sıra dışı deneyimi havaya inat aileniz ve arkadaşlarınızla beraber katılarak renklendirin. Hemde etkinlikte çekilen tüm profesyonel fotoğraflara ücretsiz ulaşabileceksiniz!

Koşu Paketi
Koşucu numarası, Color Sky T-Shirt, geçici dövme, renkli toz ve koşucu bilekliğinden oluşan koşu paketinizi  1 gün önce etkinlik alanında saat 12:00-18:00 arasında alabilirsiniz. Şehir dışından gelecek koşucular koşu paketlerini etkinlik günü 08:00 - 11:00 saatleri arasında alabilirler. Saat 11:00’dan sonra koşu paketi verilemeyecektir. DJ eşliğinde müzik saat 11:00’da başlayacaktır.

Renkli Koşu nedir?
Her bir kilometrede kurulu renk istasyonlarımıza ulaştığınızda, ekibimiz ve gönüllüler tarafından, 5 farklı Color Sky renkleriyle dizayn edilen renkli toz yağmuruna tutulacaksınız. Bitiş alanına vardığınızda beyaz t-shirtleriniz ve siz, Color Sky renklerine bürünmüş olacaksınız.

Renkli toz nedir?
Tüm dünyada renkli koşularda kullanılan toz, gıda boyasıyla renklendirilen %100 mısır nişastasıdır.


EKİ

11

2015

Color Sky 5K

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X