Rita Ora tasarımcı olursa!

GNCFEST kapsamında ülkemize gelecek Rita Ora ünlü spor markası adidas için özel bir koleksiyon tasarladı.

3.9.2014

Asi moda anlayışı ve müzik işbirlikleri ile bilinen İngiliz şarkıcı ve oyuncu Rita Ora adidas Originals ile 3 sezonluk bir işbirliği gerçekleştiriyor.

adidas orginal, müzik ve eğlence bir arada mottosu ile her sene tasarımcı müzisyen işbirlikleri ve özel partiler düzenleyerek sokak modasını müzik ile birleştiriyor. adidas ‘all originals party’ ile de ülkemizi eğlenceye boğacak olan markanın bu sezon moda işbirliğini İngiliz şarkıcı ve oyuncu Rita Ora ile yapıyor. 

GENCFEST'14 festivali kapsamında Pharrell Williams ve Inna gibi dünya starları ile İstanbul'da konser vermeye gelecek olan sanatçı Rita Ora moda tasarımcılığına soyunuyor. Dünya sıralamasında 1 numaraya oturan şarkıları ile gönlümüzü kazanan sanatçı sportif moda anlayışını hayranları için özel tasarladığı koleksiyon ile beğenilerine sunuyor.

Adidas Originals x Rita Ora kapsül koleksiyonu.

Rita Ora’nın adidas Originals için hazırladığı koleksiyon Sonbahar/ Kış 2014 sezonunda adidas severlerin beğenisine sunulacak. Sezon içinde 5 farklı kapsül koleksiyon halinde satışa sunulacak olan adidas Originals x Rita Ora tasarımlarından ‘Black’, ‘Pastel’ ve ‘Color Block’ Eylül ayında adidas mağazalarında yerini alıyor. 

İşbirliği hakkında konuşan Rita Ora şöyle dedi: “Bu işbirliği karşılıklı beğeninin sonucunda ortaya çıktı. adidas Originals’a her zaman hayranlık duymuşumdur. Özellikle de markanın orijinal ve korkusuz duruşuna büyük saygı duyuyorum. Tasarımların hazırlanış aşamasında adidas Originals ekibiyle ile birlikte çalışarak kişisel dokunuşumu eklemeye çalıştım.  Her bir parçanın müziğim, kariyerim ve hayatımla bağlantısı olmasını istedim.  Ortaya çıkan koleksiyondan gurur duyuyorum ve hayranlarımla buluşması için çok heyecanlıyım”.

adidas Originals x Rita Ora koleksiyonu 10 Eylül’den itibaren seçili adidas mağazalarında satışda olacak.

7 Eylül’de İTÜ Stadyumu’nda gerçekleştirilecek olan Türkiye’nin en genç ve teknolojik festivalini GENCFEST'14 de sahnede izleme şansı bulacağınız Rita Ora konseri hakkında detaylı bilgi için GENCFEST'14 dünya yıldızlarını bir araya getiriyor yazımıza göz atabilirsiniz. 

 

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X