Ritz Carlton Hotel’in altında açılan Chocolate Bistro Bar

Bu ay keyfin ve lezzetin durağı, Chocolate Bistro Bar. 2001 yılında Ritz Carlton Hotel’in altında açılan Chocolate aradan on üç yıl geçmesine rağmen kendini yenileyerek adından sıkça bahsettiriyor.

4.6.2014

Bu güne kadar çizgisinden taviz vermeyerek Türkiye'de ilkler arasında giren Chocolate’ın kendinizi evinizde hissetirecek dekorasyonu, damak tadınıza uygun İtalyan ağırlıklı dünya mutfağı menüsü, dinamik güler yüzlü personeli ve sizlere bu muhteşem ortamda eşlik eden kulakları tırmalamayan, lounge müzik eşliğinde günün keyfini çıkartacağınız bir mekan..

Chocolate Bistro Bar

2001 yılında Ritz Carlton Hotelʼin altında hizmet vermeye başlayan Chocolate Bistro&Bar, Türkiyeʼye ilk defa Bistro&Bar konseptini getirmiş ve yıllarca başarıyla uygulamış bir markadır. Sektöründe birçok ilke imza atan Chocolate Bistro&Bar, 13 yıldır aynı üç ortağın liderliğinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kısa sürede hızla büyüyerek Nişantaşı, Bakırköy, Bahçeşehir ve Yeşilköyʼde açtığı şubeler ile herkesin gözdesi olmuştur. İstanbulʼun tüm renklerini ve enerjisini içinde barındıran Chocolate Bistro&Barʼın menüsü ilginç bir o kadar da cezbedici tatlara ev sahipliği yapıyor. İtalyan ağırlıklı dünya mutfağının lezzetlerini 105 farklı çeşitle sunan Chocolate Bistro&Bar, home made tatlarla misafirlerine sıcacık bir ortam sunmaktadır.

 

Yazar: Hakkı Erenel

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X