Ritz-Carlton, İstanbul’dan Annelere özel en anlamlı hediye

The Ritz-Carlton, İstanbul’un yepyeni restoranı Atelier Real Food; Anneler Günü’nü “Sunday Roast” yemeğiyle kutluyor.

1.2.2015

Atelier Real Food,  Roast ve Brunch konseptini bir araya getiren erken öğle yemeğinde 70’ten fazla ürün ile hem göze hem de damaklara hitap ederken, Anneler Günü için gelen minik misafirlerine özel bir atölye de oluşturmuş. Anneler Günü Brunch'ına katılan küçük misafirler Atelier Real Food'un şeflerin yardımıyla annelerine kekler hazırlayıp, hediye edecekler.

 

10 Mayıs Pazar günü için henüz bir planınız yoksa; Rotisserie makinesinde ağır ağır pişen et çeşitleri, Sushi köşesi, en taze mezeler ile dolu açık büfe, soğuk şarküteri bölümü ve hayır diyemeyeceğiniz tatlılar The Ritz-Carlton, İstanbul’un Anneler Günü Brunch’ında sizi bekliyor.

Restoranın şefi Simon ve ekibinin hazırlayacağı Brunch menüsü, doğal lezzetlerle dolu bir gün geçirmenizi sağlarken şeflerin çocuklarla birlikte hazırlayacağı sürprizler de bu özel günü renklendirecek. Piyano dinletisi eşliğinde, 12:00-15:00 saatleri arasında servis edilecek Brunch’a katılan minik misafirler elleriyle yaptıkları kekleri annelerine ikram ederken, anneler de mandalina ağaçlarıyla dolu terasın koltuklarında şehir ve Boğaz manzarasına karşı günün keyfini çıkaracaklar.

Özel brunch Kişi başı: 160 TL'dir. 0-6 yaş arası ücretsiz, 6 yaş üzeri 12 yaş’a kadar da %50 indirimli olarak misafirler ağırlanacaktır.

Anneler Günü Brunch’ında  limitsiz yerli içkiler sunulurken, köpüklü şarap ikramının yanı sıra annelere özel %25 indirimde uygulanacak.


Ulaşım

Adres: Asker Ocagi Caddesi, No:6, Süzer Plaza,Şişli/İstanbul,

Telefon: +90 (212) 334 44 44

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X