Ritz-Carlton Spa ile yenilen

Anneler Günü yaklaşırken, içinizi ne hediye alacağınızın telaşı sarıyorsa, Annenizin güzelliğine güzellik katacak cilt bakımları, tüm yorgunluğunu üzerinden alacak masaj ve bakım deneyimleriyle The Ritz-Carlton Spa’dan.

26.4.2016

Spa keyifinizin yeni adresi Ritz-Carlton Spa

Açıldığı 2001 yılından beri, kazandığı uluslararası ödüller ile yerli ve yabancı misafirlerine kusursuz bir Spa deneyimi yaşatan Ritz-Carlton Spa, misafirlerine ayrıcalıklı hizmet vermeye devam ediyor.

Yenilenen iç mimarisiyle daha dinamik ve modern bir atmosfere kavuşan Spa alanında, günümüzün lüks segment cilt bakımı, zindelik kazandıran güzellik ürünleri ve ev kokuları üreten küresel markalarından PAÑPURI kullanılmaya başlandı. Tüm cam malzemeleri tamamen el yapımı olarak sunulmakta ve mum hammaddesi olarak yine sağlığa zararlı olması gerekçesiyle parafin yerine soya wax kullanan marka olarak dikkat çeken PAÑPURI, ürünlerinde parfüm kullanılmıyor.

ritz-carlton-spa

Çünkü anneler en iyi bakımı hak eder!

Anneler Günü yaklaşırken, içinizi ne hediye alacağınızın telaşı sarıyorsa, Annenizin güzelliğine güzellik katacak cilt bakımları, tüm yorgunluğunu üzerinden alacak masaj ve bakım deneyimleriyle The Ritz-Carlton Spa’dan farklı bir hediye verebilirsiniz üstelik annenize satın alacağınız herhangi bir bakım karşılığında, birlikte geçireceginiz günü The Ritz-Carlton Spa günlük kullanımı olarak biz de size hediye ediyoruz.

Spa kullanımı geçerli alanlar; sauna, buhar, havuz ve fitness center, sürpriz Spa ikramları ve o  güne özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

ritz-carlton-spa-hamam-terapileri

Ritz-Carlton Spa içersindeki yenilikler!

Spa Direktörü Billur Özipek anlattı; “Öncelikle misafirlerimizi daha sofistike bir ortamda karşılamak üzere Spa’ya giriş bölgemizi yeniledik, Bayanlar dinlenme alanı yeni yüzüne kavuşurken, Hamam ritüelini daha da keyifli hale getirmek için Baylar bölümündeki dinlenme alanını genişletilip konforlu bir hale getirdik. Fitness Merkezimizin içine tam donanımlı bir Pilates stüdyosu ilave ettik. Profesyonel eğitmenler eşliğinde verilecek derslere otel misafirlerinin yanısıra dışarıdan gelen ziyaretçileri de kabul ediyoruz” dedi.

Siz de Ritz-Carlton, Spa’nın ayrıcalıklı dünyasında lüks ve keyif dolu saatler geçirmek istiyorsanız, Sabah 10.00 ile 17.00 saatleri arasında geçerli olan günlük bakım paketleri, ister 2 kişi istenirse 4 kişilik gruplar halinde satın alabilirsiniz. Ayrıca kişi başı 300 TL’den başlayan bu paketlere Havuz ve Fitness alanı kullanımı, Öğle Yemeği, misafir tarafından seçilecek 2 adet cilt veya masaj bakımı dahil.


Ritz-Carlton Spa profesyonel kadrosuyla her gün 06.30-23.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Daha fazla bilgi edinmek için www.ritzcarlton.com/en/Properties/Istanbul/Default.html siteyi ziyaret edebilirsiniz.


Ulaşım

Adres: Harbiye, Süzer Plaza, 34367 Istanbul/Şişli/İstanbul

Telefon: +90 (212) 334 43 53

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X