Robin's lezzet düşkünlerinin yeni adresi

Galata’da açıldığı ilk günden itibaren lezzet düşkünlerinin gözde adreslerinden biri olan robin’s, Türk misafirperverliği ile sunduğu Fransız mutfağını lezzet şölenine dönüştürmeye devam ediyor.

5.9.2014

Duo Galata Otel'de açılan robin's Galata'nın gözde mekanları arasına şimdiden girdi. Mutfağında mekanın hem işletmecisi, hem sahibi hem de şefi Le Cordon Bleu mezunu Bilal Mert var. Kalite, lezzet ve sunum önceliğiniz arasındaysa doğru adres robin's diyebiliriz. Fine dining çizgisinde başarı ile ilerleyen robin's Fransız mutfağının en lezziz örneklerini yemek severlere sunuyor.

 

Galata ve boğaz manzarası ile brunch yapmak ister misiniz?

robins-teras

İstanbul'da lezzet avına çıktıyasanız siz de eminim bizim gibi manzara odaklı keşif noktaları araştırıyorsunuzdur. İstanbul’un renkli ve karakteristik özelliğini taşıyan Galata’nın manzarası ve Boğaz manzarasına sahip terası olan robin's de en iyi brunch ve akşam kokteyl keyfi oldukca güzel oluyor. Denemenizi tavsiye ederiz.

Robin's Kokteyleri

Kokteyller konusunda oldukça başarılılar menüde göreceğiniz bütün kokteylerde aklınızın kalacağı kesin. Meyvelerin doğal lezzetini kaybetmeden özel aromalarla birleştiren ve özellikle şarabın da ön plana çıktığı kokteyllerde şef Bilal Mert yemeklerindeki farklı lezzetleri dokusunu kokteyllerine de yansıtıyor. Özellikle organik gül şuruplu rose kendi müdavimini yaratacak kadar iddialı… Spice gin, wine mojito, carrot martini, rock’ n roll ve birbirinden lezzetli doğal meyveler ve şarap ile hazırlanan İspanyol serinliği Sangria ise şefin favorileri arasında bulunuyor. Yemek sonrası muhakkak deneyin!

Ulaşım

Adres: Şah Kulu Mah. Galip Dede Cad. No:56 Galata/İstanbul

Telefon: +90 (212) 245 94 43

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X