Roxy Club'da eğlenceye hazır olun!

Eğlencenin Beyoğlu adresi Roxy Club'da Yılbaşını geçirmeye hazır mısınız? Bu yıl Radyo Eksen DJ'lerinin kabinde olacağı yeni yıl gecesi Roxy'de çılgın geçecek.

3.12.2015

Taksim'in sevilen eğlence mekanı Roxy Club'da her gün unutulmaz konsept parti ve showlar geçekleşiyor. Eğlenceyi seven ve iyi müzik dinlemek isteyenlerin uğrak mekanı Roxy Club, gece hayatının yeni gözde mekanları arasında yer alıyor. 

Çarşamba'dan Cumartesi'ye kadar parti ve eğlencelerin düzenlendiği mekan 1994 yılından beri canlı performanslar, disko ve konsept gecelerle kitleleri buluşturuyor. Hafta sonu partileriyle çok konuşulan, oluşturduğu eğlence tarzıyla örnek oluşturan mekan olma özelliğini koruyan Roxy, eğlendirme misyonundan ödün vermeden, vizyonu ve hedef kitlesiyle, müdavim sayısını her geçen gün arttırırmaya devam ediyor.

Her sezon farklılığını eğlenceseverlere sunan RoxyClub'da bu sezon birbirinden ilginç parti ve etkinlikler yine sizleri bekliyor.

BLOND:ISH @ ROXY / ÖNCE: ASLI KÖSE / SONRA: EVRİM

"Meşhur Kompakt ailesinin üyelerinden olan Anstascia ve Vivie-Ann orjinal soundlarını ve dillere destan eğlenceli duruşlarını dışa çıkarıyorlar. Dünyanın çeşitli şehirlerinde buldukları birçok konser fırsatı ikiliye sahne alacakları önemli bir alan yarattı. Ve sonuç : Sözün bittiği yerde Blond:ish'in müziği başlıyor!

Burning Man'de son 4 senede çaldıkları performanslar ikiliyi, kendileri gibi düşünen takipçileriyle yakınlaştırdı ve yüksek profilli bazı sanatçılar için yapılan remixler gelecek başarılarını perçinledi. 

Çeşitli mekanlarda yapılan bu ses kayıtları, geleneksel enstrümanlar ve çok dilli vokaller etrafta pek de olmayan bir sound yaratılmasına sebep oldu. Albüm Blond:ish'in müzikal yolculuğunun yalnızca bir parçası. İkili, hikayelerini yazmaya devam ediyor ve 4 Aralık'ta Roxy'de harika bir set ile sevenleriyle olacak.

Tarih: 4 Aralık 2015 / Cumartesi / 22:00

Bilet Fiyatı: 45TL


Radyo Eksen ile Yılbaşı Partisi

Radyo Eksen'in klasikleşen partileri, yılbaşında da Roxy'de devam ediyor. Radyo Eksen DJ'leri ile eğlenceli bir yılbaşı geçirmeye hazır mısınız? 

Tarih: 31 Aralık 2015 /saat: 22:00

Bilet Fiyatı: 40.00 TL

Normal Dönem Bilet Fiyatı: 56.00 TL

 

Roxy Club'de gerçekleşecek diğer etkinlikleri için Roxy Club İstanul Facebook sayfalarını takip edebilirsiniz.


Ulaşım

Adres: Siraselviler Cad. Aslanyatagi Sok. No:1-3 Taksim, /İstanbul

Telefon: +90 (212) 249 12 83

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X