Roxy Müzik Günleri ile sezonu kapatıyoruz

Gelenekselleşen Roxy Müzik Günleri, genç yetenekleri ilk seyircisi ile buluşturmaya devam ediyor. 22 Mayıs akşamı müzik ödüllerinin finalinin gerçekleşeceği bu eğlenceli partyi kaçırmayın.

15.5.2015

Bugüne kadar Teoman, Aylin Aslim, Ceylan Ertem, Hayko Cepkin, Gece, Kurban, Melis Danismend, Replikas, Nekropsi, Gevende, Pickpocket gibi birçok ismi müzik dünyasına kazandıran 19. “Roxy Müzik Günleri”nin ödül töreni, 22 Mayıs’ta Roxy’nin sezon kapanış partisiyle beraber gerçekleşecek!

Roxy sezonu görkemli bir ödül töreni ile bitiriyor. 19. Müzik Günleri ödül törenin gerçekleşeceği gece müziği yeni isimler kazandıracak. Türkiye’nin en uzun soluklu ve önemli müzik yarışması “Roxy Müzik Günleri”, 19. yılında “Hayat Bu Kapağın Altında” desteğiyle kendi tarzının peşinden koşan müzisyenleri geleceğe taşımaya devam ediyor. Finalistlerin 18-19-20 Mayıs’ta Roxy’de canlı performanslarının değerlendirileceği yarışmada kazananlar, 22 Mayıs’ta, Roxy’nin 21. sezon kapanış partisiyle beraber gerçekleşecek final gecesinde açıklanacak. Gecede jüri üyeleri Aylin Aslım ve Tibet Ağırtan’ın performanslarının ardından Hey Douglas ve birbirinden ünlü isimlerin sürpriz performansları dinleyicilerle buluşacak.

Finalistler, 18-19-20 Mayıs tarihlerinde 21:00’den itibaren Roxy’de canlı performanslarını tüm Roxy katılımcılarına açık olarak sahneleyecekler.

Müzik dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan jüri üyelerinin seçimiyle belirlenecek, 19. Roxy Müzik Günleri’nin kazananlarının açıklanacağı ödül töreni ise 22 Mayıs gecesi, Roxy’nin 21. Sezon kapanış partisiyle beraber, Roxy’de gerçekleşecek. 19. Roxy Müzik Günleri’nde yarışmacılar, müzik dünyasının önemli isimlerinin de yer aldığı jüri üyeleri; Aylin Aslım, Barış Akpolat, Ceylan Ertem, Güven Yıldız, Hakan Tamar, Hakan Polat, Harun Tekin, Kanat Atkaya, Koray Candemir, Murat Hasarı, Murat Öztürk, Nihan Erçetin, Ömer Ahunbay, Özge Fışkın, Şafak Ongan, Taner Öngür, Tarkan Gözübüyük, Tayfun Polat, Tibet Ağırtan ve Turgay Gülaydın tarafından değerlendirilecek. 22 Mayıs’ta aynı zamanda Roxy 21. sezon kapanış partisinin de olacağı 19. Roxy Müzik Günleri Ödül Töreni’nde, jüri üyelerinden Aylin Aslım akustik performansıyla, Tibet Ağırtan ise düşündüren şarkı sözleriyle Roxy sahnesinde olacak. Birbirinden ünlü isimlerin sürpriz performanslarını sergileyecekleri gecede nostaljik ancak bir o kadar da psikedelik bir dans deneyimi yaşatacak olan Hey Dauglas da final gecesi ve kapanış partisini hareketlendirecek.

Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle gerçekleştirilen, Türkiye’nin en uzun soluklu müzik yarışması 19. Roxy Müzik Günleri’nin finalistlerini merak edenler için;  Alarga (Ankara), Efendi (Eskişehir), Entegre (İstanbul), İmre Hadi (İstanbul), Kaç Canım Kalmış (İstanbul), Kaptan Anadol (Ankara), Kerem Küçükay Trio (İstanbul), Kinesis (İstanbul), Marta (İstanbul), Mosquito (İstanbul), Otomatik Pilot (İstanbul), Tayfa (Ankara), Tuğçe Bürge (İzmir), Velet (İstanbul), Wingmen (İstanbul) ve Yatay Zeka (İstanbul)


MAY

22

2015

Roxy Müzik Günleri Party

Mekan:
Saat:

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X