Rudolf Karaköy'ün en yenisinde sevgililere özel menü

Ünlü şef Rudolf Van Nunen’in yılların deneyimini aktardığı restoranı Rudolf, Sevgililer Günü’nde de farkını yansıtıyor.

25.3.2015

Sıcacık atmosferinde leziz sunumlarıyla içinizi ısıtacak olan mekan, Sevgililer Günü’ne özel aşkla hazırlanan “Love Transmission” menüsüyle çok konuşulacak!

Dünyanın önde gelen mutfakları konusundaki deneyimiyle fark yaratan, Rudolf Van Nunen, 10 Karaköy A Morgans Original içerisinde konumlanan Rudolf’ta lezzetseverleri ağırlamaya devam ediyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde deneyimli şef Rudolf Van Nunen tarafından hazırlanan “LOVE TRANSMISSION” menüsünde yer alan; Uyumlu Çift, Sen ve Ben, Sevgili ile Tango, Aşıkların Gökkuşağı ve Baştan Çıkaran Aşk Tatlısı gibi çok özel lezzetleri tadarak sevginizi lezzetli bir kutlamaya dönüştürebilirsiniz. 

rudolf-karakoy

Rudolf Van Nunen Fransız, Hollanda, Alman, İngiliz, Türk, Endonezya, Thai  ve Cajun mutfakları konusunda büyük deneyimlere sahip olan ve birçok ödül ve madalya ile taçlandırılan dünyaca ünlü şef. İstanbul'da adını verdiği ilk restoranını açarak Türklerin damak tadına uygun değişik lezzeler sunuyor.

Morgans Grup’un en yeni oteli 10 Karaköy, A Morgans Original’in içerisinde konumlanan Rudolf, 62 kişi kapasiteli restoran ve 20 kişilik terasında Slow Food konsepti ile hizmet  vermeye başladı. 22 yıldır Türkiye’de yaşayan ve Türk damak tadına ilişkin tüm detaylara hakim olan Rudolf Van Nunen'in yeni heycanı Rudolf için "duyguların hayat bulduğu, ruhunuzun yenilendiği, günün tamamında her öğüne tat ve duygu katmaya kendini adamış bir mekandır." yorumunu yapıyor.

Karaköy’ün En Yeni Lezzet Durağı: “Rudolf”

Doğallık ve lezzetin ön planda olduğu menüsüyle beğeni toplayan Rudolf, modern iç dekorasyonuyla da dikkat çekiyor. Ekosistemlerin özelliklerini korumayı teşvik eden bir hareket olan Slow Food konsepti ile hizmet veren mekan, doğanın gizemli ve lezzetli ürünlerini misafirlerine en iyi şekilde yansıtıyor. Restoran menüsünü her 3 ayda bir mevsimsel olarak değiştirecek olan deneyimli şef Rudolf Van Nunen, mutfağa verdiği önemi kendi restoranında her fırsatta gözler önüne seriyor. Ev yapımı ekmek ve pastalar, yöresel peynirler gibi daha birçok lezzet, doğallığı simgeleyen Rudolf’ta misafirleri tazeliyor. Uzun çalışmalar sonucu oluşturulan geniş şarap kavıyla da adından söz ettiren mekanda Riedel odasında uluslararası ödüllü şaraplar bulunuyor.

Karaköy’ün keyif dolu terası! 

Otelin teras katında konumlanan Sky Terrace ise panoramik İstanbul ve Boğaz manzarası eşliğinde içkisini yudumlamak isteyenlere hitap ediyor. İş çıkışı, yükselen değer Karaköy’ün merkezinde dinlenmek ve keyif yapmak isteyenler, DJ eşliğinde eğlence imkanı da sunan Sky Terrace’da buluşuyor. Mekanda Sky Terrace'ın açılış saati16:00’da başalayıp gece yarısından sonra 01:00’de bitiyor. 


Ulaşım

Adres: Kemeraltı Cad. No:10 Karaköy-Beyoğlu

Telefon: +90 (212) 703 33 25

Restoran her gün saat 07.00-23.00 saatleri arasında hizmet veriyor

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X