Sanat Performance Açık Hava Konserleri Başlıyor

Müzik ve eğlencenin kalbinin attığı Beyoğlu’nda kapılarını açan ‘Sanat Performance’ sahnesi, Temmuz – Ağustos aylarında gerçekleşecek açık hava konserleriyle yaza damgasını vuracak.

9.6.2017

Beyoğlu’nun ayrıcalıklı adresi ‘Sanat Performance Açıkhava Konserleri’nde Yaşar, Selami Şahin, Mirkelam, Gökhan Türkmen, Mabel Matiz gibi birçok pop ve alternatif sesler dinleyenleri müzik yolculuğuna çıkaracak. 

Beyoğlu'nun tarihi ve turistik mekânlarından biri olan Nevizade’de kapılarını açan ‘Sanat Performance’, müzikseverlerin İstanbul’a ve müziğe kulak verdiği ayrıcalıklı noktası olmaya devam ediyor. Bu yaz açık havada farklı müzikal yorumlara ev sahipliği yapmaya hazırlanan ‘Sanat Performance’ sahnesi bu yazın konser mekânı olmaya aday.

Temmuz ayında Yaşar konseri ile başlayacak ‘Sanat Performance Açıkhava Konserleri’ kapsamında Selami Şahin, Mabel Matiz, Mirkelam, Gökhan Tepe, Manuş Baba, Adamlar, Son Feci Bisiklet, Kurtalan Ekspres ve Nev müzikseverlerle buluşacak.

Sanat Performance Açık Hava Konserleri

Beyoğlu’nda 20 yıllık köklü geçmişiyle her gün binlerce kişiye hizmet veren Sanat Group tarafından açılan “Sanat Performance” sahnesi bin beş yüz kişilik kapasitesiyle ve açık hava alanı ile müziğe farklı bir bakış açısı getiren sanatçı ve müzik gruplarını ağırlıyor.

“Sanat Performance Açıkhava Konserleri” programı ile müzikseverlerin bakış açısını tersyüz ederek sanatın kalbinin Beyoğlu’nda attığını gözler önüne seriyor.

Temmuz Ayı Konserleri

1 Temmuz 2017, Cumartesi               Yaşar

07 Temmuz 2017, Cuma                     Mirkelam                   

8 Temmuz 2017, Cumartesi               Gökhan Türkmen

Gökhan Türkmen

12 Temmuz 2017, Çarşamba              Manuş Baba

14 Temmuz 2017, Cuma                     Adamlar

19 Temmuz 2017, Çarşamba              Flört

21 Temmuz 2017, Cuma                     Son Feci Bisiklet

22 Temmuz 2017, Cumartesi             Selami Şahin

26 Temmuz 2017, Çarşamba              Kurtalan Ekspres        

28 Temmuz 2017, Cuma                     Nev

29 Temmuz 2017, Cumartesi             Mabel Matiz

Kapı açılış: 22.00

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X