Sean Paul ile İstanbul'da eğleniyoruz!

Reggae müziğin sevilen sesi Sean Paul, 25 Temmuz günü İstanbullu hayranlarıyla buluşmaya geliyor.

20.7.2015

İstanbul, Dünya starlarını ağırlamaya devam ediyor. Kylie Minogue, Zaz'dan sonra sahne bu sefer reggea müziğin yıldızı Sean Paul'ün olacak. 

Jamaika'lı sanatçı Sean Paul, müzik kariyerinden önce sporcu kimliği ile tanınmıştır. Babası, su polosu sporcusu, annesi sırt üstü yüzücüsü olunca Sean Paul'de 13 yaşından 21 yaşına kadar ulusal su polosu takımında yer almıştır. Daha sonra istediği şeyin bu olmadığına karar vererek müzik yapmaya başladı. İlk DJ performansları sergileyen sanaçı, ardından kendi şarkılarını yazmaya başladı. İlk single çalışması olan "Baby Girl (Don't Cry)" adlı reggae şarkıyı yayınlayan sanatçı, bu şarkıyla önemli bir başarı sağladı. Üstüne Jamaika hitleri olan "Nah Get No Bly (One More Try)", "Deport Them", "Sound The Alarm" "Infiltrate" ve "Strategy" gibi parçaları yayınlayan Sean Paul'ün müziği AMerika'ya ulaşınca hızlı bir çıkış yapt ve ilk albümü "Stage One" albümünü yayınladı. 

She Doesn't Mind", "Temperature", "We Be Burnin", "Got 2 Luv U", "Get Busy", "Come On To Me", "Bailando" gibi single'larıyla ve Beyonce ile yapmış olduğu "Baby Boy" düetiyle hayatımıza giren dans müziğinin fenomeni Sean Paul, Maslak Arena Festival Çadırı'nda müzikseverlerle buluşuyor.

20 kişilik kadrosuyla muhteşem sahne şovları ve olağanüstü performansları ile Rapsody Travel & Events farkıyla 2015 yazının unutulmaz gecelerinden biri gerçekleşecek.


TEM

25

2015

Kulisten Şarkılar Konseri

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X