Şehirde Göksel zamanı

Türk pop müziğinin önemli isimlerinden Göksel, yepyeni şarkılarıyla 24 Eylül akşamı Dorock XL'da müzikseverlerle buluşuyor.

23.9.2016

"Depresyonda olmayı bize sevdiren kadın Göksel bu kez o eşsiz sesi ve yorumuyla Cahide Aşk Gemisi'nin kaptan köşküne yerleşiyor. 3 Haziran Cuma gecesi pop, rock, eski, yeni hepsi bir araya gelecek ve Göksel, bize Boğaz'ın üzerinde unutulmaz bir rota çizecek.

Pop müziğin sevilen seslerinden Göksel müzik kariyerine 1992 yılında başladı. Birçok orkestrada solistlik yaptıktan sonra 1995 yılında Onno Tunç ile tanışması ile hayatı değişti. Tunç sayesinde Sezen Aksu’nun vokalistliğini yapmaya başlayan Göksel, ilk albümünü 1997 yılında "Yollar" ismi ile çıkardı. Ardından; Körebe, söz ver, arka bahçem, ay’da yürüdüm, mektubumu buldun mu?, the best of Göksel, hayat rüya gibi, bende bi’aşk var gibi albümler izledi. En çok konuşulan albümü Bende bi’aşk var’da yer alan bütün şarkıları Türk Pop müziği severlerin dikkat çekti. Bu albümü ardından yeni yılla birlikte yeni bir heycan diyerek son albüm çalışmasını tamamlayan Göksel, son albümündeki yeni şarkılarının yanı sıra, geçmişten bugüne seslendireceği unutulmaz şarkılardan oluşan bir repertuvar ile müziksevelerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.


EYL

24

2016

Göksel Konseri

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X