Şehrin favori mekanı The Populist ile tanıştınız mı?

Tarihi Bomonti Bira Fabrikası’nda kapılarını açan, biradan yemeğe, müzikten özel etkinliklere şehrin tüm craft tatlarını barındıran The Populist, kalıpları yıkan konsepti ve mekân tasarımıyla şehrin eğlence ihtiyaçlarına farklı seçenekler sunuyor.

8.7.2016

Şehrin popüler eğlence rotası olma yolunda ilerleyen Bomonti Bira Fabrikası, birbirinden gözde mekanları ve konser alanı ile İstanbulluların yeni buluşma noktası oluyor. Bu buluşma rotalarından biri de The Populist. Birahane Sokak No:1D’de misafirlerini ağırlayan The Populist özenle seçilmiş taze bira çeşitleri alışılmışın dışında tasarlanmış özel dekorasyonu ve zengin menüsü ile farklılığını ortaya koyuyor. 

Bomonti Bira Fabrikası, yeni çehresiyle şehrin yeni eğlence ve kültür merkezi olmaya aday. İstanbul’un bu yeni merkezinin kendine has mekânı The Populist, alışılmışın dışında bir deneyim vadediyor. Kelime anlamı “ustalıkla işlenmiş” olan “craft” tatlar sunan The Populist, alışılmış lezzetlerden sıkılanlar için şehrin kalbinde yeni bir alternatif olarak dikkat çekiyor.

Lezzet ile eğlenceyi birarada sunma düşüncesi ile ortaya çıkan The Populist'de gündüz langırt ve parmak futbolu etkinlikleri, bayrak ve forma brandingleri akşamları dj kabininde birbirinde farklı soundlara sahip müzisyenleri ağırlıyor. 

Ulaşım

Adres: Tarihi Bomonti Bira Fabrikası Birahane Sokak No:1/D Şişli – İstanbul

Telefon: +90 (212) 296 20 34

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X