Şeker gibi bayram için Swiss Gourmet

Lezzetli pasta ve çikolata çeşitleri, ev yapımı hamur işleri ve zengin peynir seçenekleriyle İstanbulluların vazgeçilmezlerinden biri olan Swiss Gourmet, bu yıl da birbirinden lezzetli ve yeni tatlarla sizleri bekliyor.

15.7.2014

Şeker Bayramı’nın olmazsa olmazı şeker ve çikolatalar Swiss Gourmet ayrıcalığıyla sohbetlerinizi tatlandırıyor. Swiss Gourmet, bu yıl bilinen lezzetlerinin yanı sıra farklı tatları sunmanın mutluluğunu taşıyor. Ahududu ganache siyah çikolatalı “Rubis”, Badem ezmeli siyah çikolata “Walnut Almond”, Varlhana çikolatalı ve yasemin çaylı “Jasmin”, Earl grey çaylı çikolata “Varlhana” , Ahududu jöleli ve fıstıklı badem ezmesi “Pistachio Raspbery”, Badem pralin kavrulmuş fıstıklı “Baladin”, Portakal likörlü karamel sütlü çikolata “Caramel Countreau” yeni lezzet seçeneklerinden sadece bazıları…

Bu yılın tadına doyulmaz yeniliklerinden çikolatalı, bluberyli, fıstık, vanilyalı, vişneli,hindistan cevizli gibi macaron çeşitleri ise denemeye değer. Özel davetleriniz için de Swiss Gourmet’ye bir gün önce telefon etmeniz yeterli. Bu bayram benzersiz tatlar Swiss Gourmet’de sizleri bekliyor.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için: (212) 326 11 00 

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X