Sertab Erener'den sevenlerine özel konser

Türk pop müziğinin sevilen seslerinden Sertab Erener, güçlü sesi ve repertuvarıyla 16 Ağustos'da Turcell Yıldızlı Geceler'de!

15.8.2016

Sertab Erener son dönemlerde görülmüş en muhteşem konserlerinden birine 12 Temmuz'da Zorlu PSM Stüdyo'da imza atıyor!

Müziğe olan tutkusu ve soprano olarak gördüğü ilgiyle Sertab Erener’in Türkiye’de benzeri olmayan müzik kariyerinde bugüne kadar 5 milyona yakın albüm sattı ve sayısız ödül aldı. Opera’dan pop müziğe kadar birçok müzik türünü kapsayan ses yeteneği ve olağanüstü sahne performansı sayesinde Jose Carreras ve Ricky Martin gibi dünyaca ünlü sanatçılarla çalışan güzel yıldız, Türkiye’nin en iyi satan bayan pop sanatçıları arasında yer alıyor.

sertap erener

Müzik kariyerinde her zaman yenilikçi ve farklı sanat anlayışını sevenlerine sunan Sertab Erener, müzik kariyerine ilk Sezen Aksu'nın arkasında vokalistlik yaparak başladı. 1992 yılında ilk albümü Sakin Ol'u Sezen Aksu'nun desteği ile çıkardı. Müzik kariyerine 11 albüm sığdıran sanatçı, aynı zamanda 2003 yılında Eurovision Şarkı Yarışması'nda ülkemizi temsil ederek 1. lik ödülünü aldı.

Sertab Erener'e hiç bu kadar yakın olmamıştınız! Kırık Kalpler Albümü'nü ilk kez canlı olarak sunacak olan sanatçı, sevenleriyle Zorlu PSM Stüdyo'nun sıcak ortamında kutlama havasında geçecek bir konser vaadediyor.


AGU

16

2016

Sertab Erener Konseri

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X