Sevgileler Gününe özel Love & Reggae

Barışın ve koşulsuz sevginin müzikal ifadesi reggae’nin efsane isimleri U ROY ve Big Youth ile türün Türkiye’deki temsilcisi SATTAS Raggaeband “Babylon Presents” konser serisi kapsamında 14 Şubat 2015 Cumartesi akşamı Volkswagen Arena’da sahne alacak.

21.1.2015

Babylon Presents: Love & Reggae buluşması Jamaika’nın ulusal müziğini, Afro-Amerikan ritimlerini ve sevginin alışılmış halinin sınırlarını terkederek, en saf ve doğal halini yansıtan raggae’in birleştirici gücünü tek çatı altında topluyor. Babylon, klişelerden sıyrılıp müziğin birleştirici gücü ve reggea’nin inanç, aşk, barış şemsiyesi altında alternatif bir Sevgililer Günü programı sunuyor.

1970’lerde adını “Vision Galore” albümüyle başlayan müzikal kariyerini 2012 senesinde çıkardığı son albümü “Pray Fi Di People” ile devam ettiren ve Rastafarianizm’e yaptığı göndermelerle reggae’yi bir düşünce şekli olarak benimseyenler arasında efsane haline gelen Jamaika asıllı U ROY, türün vazgeçilmez deejaylerinden Big Youth ve Root reggae’in 2004’ten bu yana Türkiye’deki yegane temsilcisi haline gelen SATTAS Reggaeband “Babylon Presents: Love & Reggae” buluşmasında, aynı sahnede bir araya geliyor.

İstanbul'da sadece reggae müzik dinlemeyi sevenler için özel hazırlanan etkinliği kaçırmayın. 


ŞUB

14

2015

Babylon Presents: Love & Reggae

Mekan:
Saat:

BİLET FİYATI: 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X