Sevgililer Günü’nde Evde Yapılabilecek Şeyler

Yaklaşan Sevgililer Günü öncesinde, bu özel günü evde romantik bir şekilde geçirmek isteyen çiftlerimiz için, sevgiliyle evde yapılabilecek aktiviteleri ve küçük sürprizleri sizin için derledik.

9.2.2017

PAYLAŞ

FacebookTwitterGoogle+Arkadaşına ÖnerYorum Yap

Romantik Bir Kahvaltı

Günün en önemli öğününü, hayatınızın en önemli kişisiyle, özel bir günde paylaşmak. Kulağa oldukça keyifli geliyor. Sevgilinize romantik bir kahvaltı hazırlayabilir, kahvaltı masasının üstünü güllerle ve dilediğiniz aksesuarlarla süsleyebilirsiniz.

Sevgiliyle Romantik Kahvaltı

Küçük Notlar ve Hediyelerle Romantik Bir Oyun

Evin bazı yerlerine hediye saklayarak küçük notlarla sevgilinizin onu bulmasını isteyebiliriz. İlk önce hediyeye ve yerine karar vermemiz gerekecek. Hediyeyi koyduğumuz yere göre, küçük kalpli veya renkli notlarla ipucular vereceğiz. Sonra sevgilinin bu notları takip etmesini bir tebessüm içinde izleyebilirsiniz.

Sevgiliyle Romantik Bir Oyun

Beraber Özel Kokteyller Yapmak

Evde sevgilinizle beraber, dilediğiniz kokteyli içerisine sevginizi de koyarak yapabilirsiniz. Kokteyl tarifleri de internette mevcut. Kokteyl yapmamız için illa ki pahalı ekipmanlara ihtiyaç yok, evdeki malzemelerle de kokteyl yapabilirsiniz. Sevdiğiniz, merak ettiğiniz kokteyl tariflerini ve malzemeleri alın ve hem kokteylleri birlikte yaparak hem de afiyetle içerek eğlenceli bir akşam geçirin deriz. 

Sevgiliyle Özel Kokteyl

Sevgilinin Sevdiği Şarkılardan Bir Gece

Romantik bir Sevgililer Günü istiyorsanız eğer, bu plan hem uygulanması çok kolay hem de çok keyifli olabilir. Sevgilinizin sevdiği şarkıları, şarkıcıları biliyor olmalısınız. Bu şarkıları bir liste haline getirdikten sonra çıkıp bir şişe kırmızı şarap alın. Güller ve fotoğraflar ile bu ortamı süsleyebilirsiniz. Sonra sevgilinizle şarap eşliğinde, akşama kadar bu şarkıları dinleyip dans edin. Sevgiliyle Şarkı Dinlemek

Puzzle Yapmak

Bu önerimiz biraz olsun farklılıkların dışına çıkmak için geliyor. Eğer çabuk sinirlenen, sabırsız bir insan değilseniz, sevgilinizle puzzle yapabilirsiniz. Hatta illa ki işin içine biraz olsun romantizm katacağım derseniz, ikinizin fotoğrafını puzzle yaptırın. Her bulduğunuz parça da birbirinizi öperek kutlayabilirsiniz.Sevgiliyle Puzzle Yapmak

Film İzlemek

14 Şubat’ta sevgilinizle evde romantik bir film izleyebilirsiniz. Son günlerin en ünlü filmi Altın Küre’de aldığı ödüller ve Oscar adaylıklarıyla ve tabii ki oyuncularıyla dikkat çeken Ryan Gosling ve Emma Stone’ın başrollerini paylaştığı La La Land harika bir fikir olabilir.  Ya da klasik nostaljik romantizmin olmazsa olmazlardan Casablanca bu gece için bir başka öneri.  Sevgiliyle Film İzlemek

Akşam Yemeği Hazırlamak

14 Şubat’ta sevgilinizle evde güzel bir akşam yemeği hazırlayıp, romantik bir yemek yiyebilirsiniz. Buradaki önerimiz aklınıza gelen ilk yemeği yapmayın. Devrimiz teknoloji devri, globalleşen dünya falan… İşte tam da bu yüzden açın interneti. Ve çok sıra dışı, lezzetli olacağını düşündüğünüz, en önemlisi beraber yapabileceğiniz bir yemeği yapın. Sonra beraber güzel bir masa kurun ve bu masayı düzenleyin. Oturun beraber afiyetle, mum ışığında yiyin.

Sevgiliyle Akşam Yemeği

 

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X