Sevgililer Günü'ne özel Boğaz'a karşı brunch keyfi

Sevgilinize özel bir gün geçirmek istemez misiniz? O zaman The Ritz Carlton Istanbul, sizi Boğaz manzarası eşliğinde Sevgililer Günü brunchına davet ediyor.

14.2.2014

The Ritz Carlton Istanbul içinde yer alan Atelier Real Food'da romantik bir brunch sizleri bekliyor.

Eşsiz Boğaz manzarasına karşı konumlananan Atelier Real Food'da sevgililer, hem gözlerine hem de damaklarına hitap edecekleri bir gün geçiriyor. Şubat ayının en romantik günü olan 14 Şubat için özel bir brunch sunan Atelier Real Food'da 80'den fazla lezzet sizleri bekliyor olacak. Birbirinden lezzetli kahvaltı barından seçeceğiniz özel lezzetlerle Sevgililer Günü gerçireceğiniz bugünde dilerseni kahvaltı sonrası müzik eşliğinde yemek de yiyebilirsiniz. Restaurantın geleneksel her pazar 11.30-14.30 saatleri arasında sunduğu ve ‘Brunch & Roast’ olarak adlandırılan uzun pazar kahvaltısı ve öğle yemeği konsepti sevgililere özel hazırlanıyor.

14 Şubat 2016, Pazar günü Atelier Real Food Restaurant’ta düzenlenecek olan Sevgililer Günü Brunch’ında 80’den fazla lezzet, hem göze hem damaklara hitap ederken; Rotisserie fırınında ağır ağır pişen et çeşitleri, fırından organik tavuk, açık büfenin yerli ve yabancı peynir köşesi, taze meyve suları, ev yapımı ekmek ve taze makarnalar, şarküteri çeşitleri, Türk ve Fransız mutfaklarından seçme tatlılar iştahları kabartacak.

İki kişilik Brunch keyfinin fiyatı 310TL'dir.

Boğaz’a karşı romantik akşam yemeği

Sevgililer Gününe özel akşam yemeğinde solist Selen Kesova ve Ayhan Mutlu‘nungitarından yükselen aşk melodileri eşliğinde 4 aşamadan oluşan özel bir menü çiftleri bekliyor. Menüde “zencefilli misket limon soslu karides” “pancar carpaccio ve dana bonfile” ve  “kırmızı şarap ile poşe edilmiş armut” tatlısının tadı damağınızdan silinmeyecek. 

İki kişi akşam yemeğinin fiyatı 620TL'dir.

Aşkın müziği Bleu Lounge & Grill’de!

Bu özel geceyi 70 ve 80’lerin en sevilen aşk müzikleri ile birleştirmek isteyenlere Istanbul’un her hava koşuluna uyan teras barı Bleu Lounge‘da DJ Elize’nin repertuarından oluşan  nostaljik  aşk sarkıları eşlik edecek.

*Aynı zamanda o gece yemek yiyen çiftleri The Ritz-Carlton, Spa’nın sunduğu çiftler için hazırlanmış şımartan bakım sürprizleri de bekliyor olacak.

Atelier Real Food Akşam Yemeği veya Bleu Louge için (0212) 334 41 88 numaradan rezervasyon yapabilirsiniz. 

Ulaşım

Adres: Suzer Plaza, Askerocagi Caddessi, No:6, 34367 Elmadag/Harbiye

Telefon: +90 (212) 334 41 88

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X