Sevgililer Günü'ne özel çikolata yapım kursuyla sevgilini şımart

Mövenpick Hotel İstanbul, sevdiklerine leziz çikolatalar hazırlayıp, Sevgililer Günü’nde romantik bir sürpriz yapmak isteyenler için 5 Şubat 2016, Cuma günü çikolata yapımı kursu düzenliyor.

26.1.2015

Sevgililer Günü’ne özel çikolata yapımı kursu ile Giovanni Terracciano ve Danilo Zanna’dan aşkın en tatlı tarifi...

Mövenpick Hotel Istanbul’un İtalyan Başaşçısı Giovanni Terracciano ve TV yıldızı misafir şef Danilo Zanna, sevdiklerine leziz çikolatalar hazırlayıp, Sevgililer Günü’nde romantik bir sürpriz yapmak isteyenler için 5 Şubat 2016, Cuma günü çikolata yapımı kursu düzenliyor.

sevgililer gunu

Aşk çikolataları Sevgililer Günü’ne özel Mövenpick Hotel Istanbul'da!

19.00-22.00 saatleri arasında uygulamalı olarak verilecek Sevgililer Günü çikolata kursuna katılarak ganaj, trüf ve lolipop çikolata hazırlamayı öğrenebilir, aşkınızı ifade etmenin en tatlı yolunu keşfedebilirsiniz.

Çikolata eritme, saklama ve işleme gibi tekniklerin de öğretileceği kurs bitiminde katılımcılara, kendi hazırladıkları çikolatalar ve sertifikaları ile birlikte özel önlükleri hediye edilecek.

Sevgililer Günü çikolata kursu, Mövenpick Hotel İstanbul'un mutfağında sizleri bekliyor.

Tüm zamanların en tutkulu lezzeti çikolatayı ve ev yapımı bir hediyenin sıcaklığını bir araya getiren Sevgililer Günü çikolata kursuna katılım kişi başı Bilet Fiyatı 150 TL'dir. 

Detaylı bilgi ve kayıt için 0212 319 29 29’u arayabilirsiniz. 


ŞUB

05

2016

Çikolata Workshop

Mekan :
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X