Sevgililer Gününe özel parti All You Need is Love

İstanbul’un en eğlenceli Sevgililer Günü partisine hazır mısınız? Birbirinden eğlenceli djler, dans showları, konsept dükkânlar, ikramlar, saç-makyaj-styling köşeleri, speed dating alanı ve sürprizleriyle All You Need is Love’da İstanbul aşka geliyor!

29.1.2015

Sadece sevgiliye özel olmayan All You Need is Love partisinde eğlence, lezzet, müzik, dans birarada. Canlı müzik, DJ performansları, özel tasarlanmış oyunlar, konsept dükkânlar, ikramlar, birbirinden farklı yeme-içme alternatifleri, saç-makyaj-styling köşeleri, speed dating alanı ve sürprizleriyle All You Need is Love’da İstanbul aşka geliyor!

Bu eğlencenin dozajını üst sırala çıkaracak 90'ların ritimlerini 20'lerin cazıyla harmanlayan İngiltere'nin en eğlenceli müzik adamlarından White Mink, dünyanın en sevilen electro swing gruplarından, sekiz kişilik ekibiyle eğlenceyi garantileyen Swing Zazou, hem şov hem de müziğe doyuran teatral DJ ikilisi The Roustabouts bu özel partide sahnede olacak. 

swing

Konserlerin yanı sıra eğlenceli etkinliklerin gerçekleşeceği festivalde İşbir Yatak ile yastık savaşı ve Escape Planet’in sevgililer günü'ne özel hazırladığı "Hazine Avı" ile parti katılımcılarının ayağına evden kaçış oyunu getiriyor. Yeme-içme bölümlerinin de yer alacağı etkinlikte Perrier "Refresh Your Love" isimli barında özel kokteyller hazırlayarak gelen misafirleri eğlendirecek.

Sadece sevgilisini kapıp getirmeyi planlayanlar için değil, Sevgililer Günü'nde doyasıya eğlenmek isteyen yalnız kalpler ve arkadaşlarıyla gecenin tadını çıkarmak isteyenler için de 14 Şubat'ta her yol All You Need is Love'a çıkıyor.


ŞUB

14

2015

All You Need is Love Party

Mekan:
Saat:

BİLET FİYATI: 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X