Şevval Sam efsane grup Kurtalan Ekspres ile aynı sahnede!

Türk rock müziğinin efsane grubu Kurtalan Ekspres, Şevval Sam ile aynı sahnede The Mekan'da olacak.

23.5.2016

Karadeniz türküleri, Türk sanat müziği eserleri ve arabesk şarkılara orijinal yorumlar getirdiği albümleriyle büyük beğeni kazanan Şevval Sam, şarkıcı Leman Sam'ın kızıdır. Sanatçı bir annenin kızı olmanın verdiği yetenek ile müzikten önce oyunculuk kariyerine başlar. "Süper Baba" adlı dizideki rolüyle büyük beğeni toplar. Dizi ile birlikte sinema filmlerinde de rol almaya başlayan Şevval Sam, küçüklüğünden beri içinde olduğu müzikten çok uzak kalamaz ve Şevval Sam 2006 senesinde yayınladığı "Sek" adlı stüdyo albümüyle müzik kariyerine adım atar.

Barış Manço'nun 1972 yılında kurduğu ve vefatına kadar birlikte çalıştığı grubu Kurtalan Ekspres, 1972'den bu yana çeşitli kişilerle çalışmıştır.

Bahadır Akkuzu, Barış Manço ve Cem Karaca’nın anısına en sevilen şarkılarını, iki yıl önce çıkardığı Göğe Selam albümünde bir araya getirdi ve Türkiye’nin önemli müzisyenleri de bu albümde kendi düzenlemeleri ile şarkıları seslendirdi.  

Kuralan Ekspres ve Şevval Sam en güzel şarkı ve türkülerini hep beraber söyleyemek için The Mekan sahnesinde bizlerle olacak. 


MAY

26

2016

Şevval Sam ve Kurtalan Ekspres

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X