SIA İstanbul'a geliyor!

Başarılı şarkılara imza atan SIA, MASSTIVAL için İstanbul'a geliyor.

24.5.2016

Küçükçiftlik Park'ta gerçekleşmesi planlanan Masstival 2016, festivalin headliner'ı SIA'nın, ülkemizde gerçekleşen üzücü olaylar sebebiyle festivale katılamayacağını bildirmesinden dolayı iptal edilmiştir. :(

Asıl adı Sia Kate Isobelle Furler olan Avustralyalı sanatçı, kariyerine cazla başlayıp pek çok farklı müzik türünde deneyim kazandıktan sonra şarkı yazarı ve vokalist olarak kendini pop müzik dünyasının en büyüklerinden biri olarak kabul ettirdi.

Sadece büyük pop yıldızlarına verdiği devasa hit şarkılarla değil kendi albümleriyle de ses getirmeye başlayan SIA’nın kariyeri özellikle 2010 yılında yayımladığı “We Are Born” albümüyle büyük bir ivme kazandı. 2014 tarihli “1000 Forms of Fear” albümü ile kariyerinin en parlak günlerini yaşamaya başlayan sanatçı, yepyeni albümü “This Is Acting” ile ise neden günümüzün en büyük pop ilahlarından biri olduğunu kanıtlıyor.

İstanbullu hayranlarının merakla gelişini beklediği SIA, MASSTIVAL kapsamında 8 Ağustos tarihinde İstanbul'a geliyor. Dünyaca ünlü yıldızların sahne alıp unutulmaz konserler verdiği MASSTIVAL Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek.

 

SIA'nin Popstarlara verdiği Top  5 Şarkı

1. Twilight : Eclipse Movie Soundtrack - My Love 


2. Rihanna - Diamonds


3. Céline Dion - Loved Me Back to Life 


4. Shakira - Chasing Shadows 


5. Beyoncé - Pretty Hurts


Sahne şovları da şarkıları gibi oldukça renkli ve heyecan verici olan SIA’nın özellikle dansçılarıyla süslediği enerjik performansını 8 Ağustos günü Masstival festivalinde izleyici ile buluşuyor. 

AGU

08

2016

Massitval: SIA

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X