Sibel Can, unutulmaz şarkılarıyla Açıkhava Turkcell Yıldızlı Geceler'de!

Sesi ile gönüllere taht kurmuş olan Sibel Can, 10 Ağustos akşamı son albümünün sevilen şarkılarını Turcell Yıldızlı Geceler'de seslendirecek.

7.8.2016

“Hangimiz Sevmedik” isimli Müslüm Gürses şarkısını yorumlayarak sezonun en başarılı çalışmalarından birine imza atan ünlü sanatçı, son albümü için Tarkan bestesi “Bir Parmak Bal” ile yine başarılı bir çıkış yapıyor. Yeni albümününün önemli parçalarından biri olan “Bir Parmak Bal”ı ilk kez Harbiye Sahnesinde  seslendiren sanatçı, Sibel Can'la "Bal"lı Geceler ile konserlerine aralık vermeden devam ediyor.

Sanat kariyerine ilk oryantal dansçısı olarak başlayan Sibel Can, ilk sahne deneyimini 14 yaşında babasının yurtdışı turnesinde oryantal dansçısı olarak başladı. Daha sonra İstanbul'da Galata Kulesi'nde sahne almaya başlayan sanatçının ünü dilden dile yayılarak, Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan'a kadar gitti. Sibel Can, böylece şöhret basamaklarına Fahrettin Aslan sayesinde tırmanmaya başladı. Sahne almak için yaşı çok küçük olan Sibel Can, şarkı söyleme arzusunu gerçekleştirmek için önemli bir karar aldı ve yaşını 6 yaş büyüttü.  

Sibel Can'ın sevilen şarkıları ile  Yıldızlı Geceler'de!

Birçok hit şarkıya ses veren başarılı Türk fantezi müziği sanatçısı Sibel Can, uzun bir aradan sonra tekrar sevenleri ile buluşuyor. Arabesk, fantezi, pop, klasik Türk müziklerini seslendiren başarılı Türk diva sevenlerine en güzel şarkılarını seslendirecek. Padişah, kanasın, lale devri, çakmak çakmak, kış masalı, ayrılık şarkısı pek çok bilindik şarkıları ile Sibel Can, sevenlerine Harbiye Açıkhava'da seslenecek.


AGU

10

2016

Sibel Can Konseri

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X