Social Cihangir'de keyif ve lezzet bir arada

Social Cihangir; farklı mimarisi, şık dekorasyonu, insanın içini ferahlatan bahçesi, zengin menüsü, iddialı şarap kavı ve kokteylleriyle, Cihangir’in sembolü... Mekân ambiyansıyla olduğu kadar menüsüyle de oldukça iddialı.

26.11.2014

Social Cihangir; İstanbul’un en gözde semtlerinden biri olan Cihangir’de farklı atmosferiyle misafirlerine yaz ve kış  mevsimlerinde eşsiz bir keyif sağlıyor. Sıcak ve rahat dekorasyonlu bahçesiyle önümüzdeki aylarının vazgeçilmez uğrak noktası olmaya aday mekân, geniş oturma alanları ve büyük masalarıyla kalabalık grupları, sabah kahvaltısından, akşam yemeğine keyifle ağırlıyor. 

social-cihangir

Cihangir'in en merkezinde yer alan mekânın zemin katında yer alan şarap mahzeni, üst katında tarihi sarnıcıyla yabancı turistlerin uğrak mekânı olan Social Cihangir sanata olan saygı ve ilgi de düşünülerek tasarlanmış. Dünya mutfağının en güzel lezzetlerini tadabileceğiniz Social'ın menüsünde Meksika, İtalya, Arjantin ve Fransız yemeklerinin yanı sıra yabancı misafirlerini de düşünerek Türk mutfağından da seçenekler konulmuş.

Social’da fiyatlar da Cihangir standartlarına göre oldukça uygun, ekmeklerini kendileri yapıyorlar ve başarılı bir pizza ustaları var. Vejetaryen seçeneklerin de olduğu menüde başlangıçlar, burgerler, salatalar, makarnalar 15-22TL arası değişiyor. Ana yemekler 25-40TL aralığında, tatlılarsa ortalama 7TL civarında. Meksika soslu tavuk 17TL ve çökertme kebabı 28TL olarak belirlenmiş.

social-cihangir

Farklı etkinliklere ev sahipliği yapan mekanın bir misyonu da İstanbul’da yaşayan yabancılara buluşma alanı sağlamak. Her salı 20.30-02.00 arası Greek Gathering etkinliği düzenleniyor. Yeni yılla birlikte her cuma ve cumartesi bahçe bölümünde DJ eşliğinde eğlenceli partiler düzenlemeyi ve Ocak ayında her cumartesi, Erasmus Night yapmayı planlıyorlar.

Sıcak atmosferiyle Social Cihangir'de yabancı dostlarınızla keyfli bir gün geçirebileceğiniz nadide mekanlardan.


Adres: Sıraselviler Caddesi Gravier Apartmanı 72, Cihangir, Beyoğlu

Telefon: (212) 293 30 40

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X