Sömestr eğlencesi, Sömestr Fest 16!

Okul döneminin yarısını atlatmanın, şerefine bir eğlence patlatmaya hazır olun. Bu yıl Sömestr Fest'de Duman, Athena ve Yok Öyle Kararlı Şeyler ile sömetrın gelişini kutluyoruz.

7.1.2015

"Yaz tatili de geldi geçti, hiç bi' şey anlamadık" demek, ruhu boşluğa sürükler; oysa evren boşluk kabul etmez! Gençlik enerjisini beraberinde getirip festivale gelen istisnasız tüm katılımcılara festival anısı hediye eden, sömestrin en keyifli günleri İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek. Çok çalışan beğinler bir eğlenceyi hak etti.  

 Bu yıl üçüncüsünün düzenlendiği okulların ara tatilleri olan sömestr zamanı gerçekleşen Sömestr Fest 2016, bu yılda eğlence aktiviteleriyle dolu olacak. Kapı açılışının 14:00’de açılacağı festivalde çalışmadığın yerden çıkan sorular, kantinde sıra tam sana geldiğinde çalan ders zili, boş derse giren müdür yardımcısı yok! Bunların yerine Yok Öyle Kararlı Şeyler, Aysdilge, Duman, Athena, Cem Adrian, ünlü sosyal medya fenomeni Doğa Konakoğlu ve pek öok sürpriz sizi bekliyor. 

Yok Öyle Kararlı Şeyler ile başlayan festivalin ilk gün heyecanı Aydilge ile iyice kaynayacak ve ardından Athena ile taşacak! 24 Ocak ise Cem Adrian ile yaktığımız festival ateşi Duman ile alevlenecek ve festival ateşini hissetmeyen bir tek kişi kalmayacak!

'Müzik' Bu Festivalin Sadece 'Ara Sıcağı'
Sadece müziğin olduğu bir etkinliğe 'festival' demeyecek kadar tarz sahibi bir genç olduğunu biliyoruz. Festivalde sevdiğin müzik gruplarının yanında Oyuncu ve Sosyal Medya Fenomeni Doğa Konakoğlu'nun en sevilen ünlüleri ağırlayacağı gün boyu sürecek söyleşilerine katılıp istediğin ünlüyü sorularınla terletebilirsin...

'Başka neler var?'
Sömestr Fest'te en sevdiğin, rengârenk birbirinden genç markalar, üniversiteler, arkadaşlarınla yarışabileceğin en eğlenceli dijital oyun platformları, birbirinden lezzetli yemek seçenekleri ve daha birçok şey bulabileceksin.

Liseli Müzisyen! Seni Böyle Alalım...
'Bana sadece izlemek, dans etmek, eğlenmek yetmez' diyorsan o da kabul! Haydi grup arkadaşlarını da al gel Sömestr Band sahnesine! Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz en dinamik liselerarası müzik yarışması Sömestr Band bu sene de çok çekişmeli bir o kadar da eğlenceli geçecek. Müzik piyasasından yakından tanıdığınız, dinlediğiniz, takip ettiğiniz birbirinden değerli müzik adamlarının jüri olarak değer katacağı yarışma sahnesi tüm liseli yeteneklere açık!"


Sömerstr Fest 2016 Konserler

23 OCAK 2016 

Sosyal medya fenomeni Doğa Konakoğlu, Aydilge, Yok Öyle Kararlı Şeyler ve Athena

24 OCAK 2016

Sosyal medya fenomeni Doğa Konakoğlu, Cem Adrian ve Duman


21 Aralık'ta bilet fiyatı yükselecektir.

OCA

23

2015

Sömestr Fest

Mekan:
Saat:

BİLET FİYATI: 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X