Son Feci Bisiklet ile iyi müzik

Son Feci Bisiklet grubu ile 4 Ocak'da Zorlu PSM içinde yer alan #studio'da iyi müzik dinlemeye ne dersiniz?

2.1.2017

En çok alternatif grubun çıktığı şehir Ankara'da başlayan müzik yolculuklarına şimdi İstanbul'da devam eden, Son Feci Bisiklet 2011 yılında başladıkları müzik kariyerlerinde ilk ödüllerini Roxy Müzik Ödülleri yarışmasında kazanarak ve burada birçok müzikseverle tanışanarak müzik yolculuklarına başladılar.  

Grubun kurucusu Arda Kemirgent ve Can Sürmen müzik yarışmasına katılmadan önce grubun ilk 6 şarkısını kaydedip  "Son Feci EP" adı altında dinleyiciye sundu. Burada üretikleri müzikleri Soundcloud ve YouTube yükleyerek, kitlelere ulaşan ikili, gruba Efe Güner (bas gitar) ve Erkin Sağsen'i (gitar) de katarak, 2. Be the Band yarışmasında ilk 10 grup arasına girmeyi başardı. Ardından Roxy Müzik Ödüllerinde finale kalan Son Feci Bisiklet; 2012'yi beste çalışmaları ve çeşitli konserlerle süsledi. 

İlginç isimlere sahip ve hep bir mesaj veren şarkı sözleri ile yeni bir müzik akımı getiren Son Feci Bisiklet, bazen bir kadına sitemlenirken bazen de tavuklara şarkı yazıyorlar. Uzaydan Geldiğine Göre Yorgun Olmalısın, Bikinisinde Astronomi, Rahatsız Vals, Gaffola şarkılarından bazıları...

Zorlu PSM Studio, sahnesinde bisiklet üstünde müzik yapacaklar. Katılmak isteyenler yerini alsın.


OCA

04

2017

Son Feci Bisiklet

Mekan :
Saat :

BİLET FİYATI : 35 TL, 25 TL
 

Ulaşım

MAY

27

2016

Son Feci Bisiklet Konseri

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X