Steak n More İstan’bull Radisson Blu Hotel Pera’da!

Türkiye’nin en iyi et, şarap ve peynirlerinin sunulduğu; konsepti ile ilk günden beri ziyaretçilerinin büyük beğenisini kazanan Steak n More İstan’bull ikinci restaurantını Radisson Blu Hotel Pera’da açıyor.

27.9.2014

2013 yılı Haziran ayında açılan Radisson Blu Hotel İstanbul Pera’nın giriş katında; Haliç manzarasına sahip Steak n More İstan’bull Pera restoranın executive chefliğini Master Chef Ahmet Kartal yapacak.

Restoranın menüsünde etler dışında, piri piri soslu karides, ıstakoz&yengeç keki, soğan çorbası, füme ördek salata, cataplana gibi birçok özel lezzet bulunuyor. Steak n More İstan’bull Pera; 800 şişelik kavı ve somelie’si ile degustasyon menüler de sunmaya hazırlanıyor. Modern mimarisi, konsepti  ve yüksek kalitedeki hizmet anlayışı ile kısa zamanda bölgenin en beğendiği mekanlar arasına girecek olan restoran 1 Eylül’de açılışını yapacak.

Türkiye’deki en iyi yerli ürünleri kullanılarak benzersiz tatlar sunan Steak n More İstan’bull Türk peynirleri, etleri ve şaraplarından oluşan zengin bir menüyü; yalın bir şıklıkla sunacak.

Ulaşım

Adres: Evliya Çelebi Mah. Refik Saydam Cad. No:19 Tepebaşı, Istanbul

Telefon: +90 (212) 377 25 00

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X