Sultanlara yakışır gelin hamamı ve kına ritüeli

Park Bosphorus Hotel’in ayrıcalıklı merkezi CVK Safira SPA, sevdikleriyle masaj ve hamam keyfi yaşamak isteyen gelin adaylarını ağırlamaya devam ediyor.

02.09.2014

5-20 kişi arasındaki gruplar için özel olarak hazırlanan “Evleniyorum Ben” paketinde, kişiye özel masajdan kına geleneğine, geline kese ve köpük uygulamasından lezzetli ikramlara kadar birçok ayrıcalıklı hizmet yer alıyor.

Eski bir Türk geleneği olan gelin hamamı ve kınayı birleştirerek, gelinlere masalsı bir gün vadeden, Türkiye’nin en lüks oteli Park Bosphorus bünyesindeki CVK Safira SPA, gelinleri evliliğe unutulmaz bir anı ile uğurluyor. Düğünden önce enerji depolamak isteyen gelin adaylarını CVK Safira SPA’da seçkin bir alternatif bekliyor. “Evleniyorum Ben” paketiyle, dinlendirici ney sesinin eşlik ettiği Türk hamamında, gelin adayları ve misafirlerini eşsiz bir gün bekliyor.

Gelin SPA'sında sizi neler bekliyor? 

Paket dahilinde, gelin adayına özel kese ve köpük uygulaması yapılıyorken, diğer misafirlerde bu ayrıcalıklı hizmetlerden %25 indirimle faydalanabiliyor. Masaj seanslarının ardından özel hazırlanmış alanda gelini ve misafirlerini renkli bir kına seramonisi bekliyor. Kırmızı duvak giyen geline kına yakılırken misafirler de geline eşlik ediyor. Müzikler ve ikramlarla daha da zenginleşen davet 180 dakika sürüyor.

Keyifle geçirilecek saatlerin ardından, ödüllü şefler tarafından yönetilen Gümüşsuyu Restoran’da, misafirleri dünya mutfağının seçkin lezzetleri karşılıyor. Eşsiz boğaz manzarası, ayrıcalıklı atmosferi ve özel sunumlarıyla ile dikkat çeken Gümüşsuyu Restoran, şölen gibi bir akşam yemeğinde %20 indirim ile misafirlerini ağırlıyor.

 

Geleneksel ritüellerin, muhteşem yemek ve hizmet ile taçlandırıldığı Paket detayları ve rezervasyon için  0212 377 87 67’yi arayabilirsiniz.

 

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?