Tadında Anadolu’da iftarın tadı bir başkadır

Türkiye’nin dört bir yanından eşsiz yerel lezzetleri restoranlarında sunan Tadında Anadolu, birbirinden özel tarifleri bu kez iftar sofrasına taşıyor.

26.6.2014

Havalimanı ve İDO yolcularını Türkiye’nin her köşesinden yerel lezzetlerle buluşturan Tadında Anadolu, Türkiye’nin özgün lezzetlerini Ramazan ayında da misafirleriyle buluşturmaya devam ediyor.

Türkiye çapında birçok ilden 700’e yakın yerel lezzeti restoranlarında derleyen Tadında Anadolu, Ramazan ayının bereketini, hazırladığı özel menüleri ve lezzetleriyle iftar sofralarına taşıyor. Ramazan boyunca, İstanbul Atatürk Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı ve İDO iskelelerindeki Tadında Anadolu restoranlarında çeşitli iftar menülerini misafirleriyle buluşturuyor. Anadolu’nun dört bir yanından seçilen birbirinden leziz seçenekler, Tadında Anadolu’nun iftar sofralarında olacak.

Tadında Anadolu, Anadolu’nun tarih kokan lezzetli yemeklerini, baharatlarını ve değişik tatlarını daha fazla tanıtmak düşüncesiyle BTA tarafından kuruldu. Türkiye çapında pek çok ilden 700’e yakın farklı yerel tadı restoranlarına taşıyan Tadında Anadolu’da, Anadolu’nun tüm yörelerine ait yemekler orijinaline sadık kalınarak hazırlanıyor. Misafirler, yemeklerde kullanılan özel malzemeleri ve Türk kültürünü yansıtan hediyelik ürünleri de satın alabiliyorlar. Atatürk Havalimanı’ndaki Tadında Anadolu restoranı, ABD merkezli Daily Meal sitesinin önde gelen gurme ve gezginlerle gerçekleştirdiği ankette “Dünyanın En İyi Havalimanı Restoranları” arasında yer aldı.

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X