Tarabya Plajı Big Chefs ile yeniden hayat buluyor

Yeşilçam'ın unutulmaz simgesi Tarabya Plajı Big Chefs ile yeniden hayat buluyor.

29.6.2015

Big Chefs Tarabya bu yaz İstanbullulara eski Tarabya Plajı'nı kendi yorumuyla yeniden kazandırıyor. Kısa bir zamanda plajın restorasyon çalışmalarını tamamlayan Big Chefs, misafirlerini ağırlamaya başladı ve geçmişte İstanbul’un en gözde plajlarından biri olan Tarabya Plajı, Big Chefsin misafirperverliği ile yeniden hayat buldu. 

Şehrin yoğun temposundan, gürültüsünden ve stresinden uzaklaşmak isteyenler için İstanbul’un merkezinde yeniden plajda olmanın keyfini yaşatan Big Chefs Tarabya Plajı, 10:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Plaj kısmına özel restoranı, yanında taşımak istemeyenler için ücretsiz plaj havlusu imkanı, şahsi dolap - duş alanı ve 100 kişilik kapasitesi ile yaz için İstanbullulara hem kolay ulaşılır hem de keyifli bir alternatif sunuyor. İstanbul'da nefes alacak yer kalmadı diyenlerin, Big Chefs Tarabya Plajı ile deniz ve güneşin tadını çıkarmak için artık uzaklara gitmesine gerek kalmayacak! 

Big Chefs Tarabya plajının hafta içi giriş ücreti 75TL, hafta sonu 100TL'dir. 0-6 yaş çocuklar içinde ücretsiz giriş sağlamaktadır.


Ulaşım

Adres: The Yeniköy Cad. No:80, Sarıyer/İstanbul

Telefon: +90 (212) 262 00 20

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X