Techno müziğin kralı Adam Bayer İstanbul'da!

Adam Beyer, yüksek tempolu ve güçlü müziğiyle 24 Nisan Cuma gecesi FG 93.7 ve Beat The Night farkıyla garajistanbul sahnesi'nde...

24.4.2015

15 yılı aşkın süredir Techno müziğin öncülerinden olmasına rağmen asla yitirmeği popülerliğini 2014 yılında yeni bir zirve noktasına taşımayı başaran Adam Beyer, elektronik müziğin köklerine olan bağlılığından gelen geleneksellikle modern sesleri harmanlayarak aynı anda hem veteran techno hayranlarının hem de yeni nesil dans müziği tutkunlarının favorisi olan ender sanatçılardandır.

DJ'ler arasında önemli bir yere sahip olan Adam Bayer, İstanbullu hayranları ile buluşmaya garaj İstanbul sahnesine geliyor. FG 93.7 ve Beat The Night işbirliği ile gerçkeleşecek showunda yine unutulmaz setlere imza atacak. Elektronik müzik, Techno gibi müzikleri birlikte harmanladığı setleri ile ünlü olan DJ, birçok önemli festivalde sahne almıştır. 2015 yılında ünü giderek artan Adam Bayer, Techno müziğin Drumcode, Truesoul ve Madeye adlı en önemli plak şirketlerinden 3 tanesinin başında olması ve Plus 8, Saved, Turbo, NovaMute, Cocoon, Soma, Bedrock, Mobilee, Ministry Of Sound gibi etiketlerden yayınladığı plakları ile de ünlüdür.


NİS

24

2015

Adam Bayer

Mekan:
Saat:

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X