The Doubles Restaurant’ın yenilenen menüsü

Executive Şef Sinan Duran, bahar lezzetleriyle sentezlediği yaratıcı menüsünü deneyimlemek üzere DoubleTree by Hilton Istanbul - Moda’ya davet ediyor.

2.5.2014

Anadolu Yakası’nın buluşma noktası DoubleTree by Hilton Istanbul – Moda, lezzette sınır tanımayan restoranı The Doubles ile Executive Şef Sinan Duran’ın baharın taze sebze ve meyveleri ile özgün ve gelenekseli sentezlediği yeni bahar menüsü arkadaş, iş ve aile buluşmalarınızın adresi olmaya aday..

 

The Doubles Restoran Yeni Bahar Menüsünde vegeteryan, baharatlı, geleneksel lezzetler yanında şefin özel tavsiyeleri de göz kamaştırıyor...

The Doubles Restaurant

The Doubles Restaurant’ta Executive Şef Sinan Duran'ın  özenle hazırladığı bahar menüsünde “Taze Enginar Yatağında Deniz Mahsulleri Provencal’den Güney Akdeniz usulu Nisuaz Salatasına, adı kadar tadıyla da şaşırtıcı Avokadolu Körpe Ispanak Salatasından, geleneksel tadların modernize edildiği özgün sunumuyla Piliç Tandoori Şiş’e birbirinden farklı ana yemekler sunuluyor.  

Kalite ve lezzetten ödün vermeyen Executive Şef Sinan Duran, yenilenen menünün hem lezzetli ve doyurucu hem de  sağlıklı olduğunu söyleyerek  ‘’Misafirlerimize baharın gelmesi ile yüzünü güneşe çevirmiş lezzetler ile hazırlanan bu menü sağlıklı yeme alışkanlığını da destekleyecektir ..” diyor.

Ulaşım

Adres: Caferağa Mh., Albay Faik Sözdener Cd No:31, Kadıköy

Telefon: +90 (216) 542 43 44

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X