The Marmara Taksim SPA'da altın aşk

The Marmara Taksim SPA, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı romantik arınma paketleriyle, aşık çiftleri İstanbul’un kalbine davet ediyor.

14.10.2015

İstanbul’un en hareketli noktasında eşsiz bir rahatlama ortamı sunan The Marmara Taksim Spa, 14 Şubat’a özel iki arınma paketi hazırladı.

The Marmara Taksim Oteli’nin tamamen yenilenen SPA bölümü, zihnini ve vücudunu dinlendirmek isteyen konuklarına ayrıcalıklı hizmet sunuyor. Beyoğlu'nun en güzel otellerinden The Marmara Taksim'in SPA salonunda sizleri, jakuzili masaj odasında 17 farklı masaj paketi bekliyor. 

Ön cephede Taksim Meydanı, arka cephede Boğaz manzaralı stüdyolarıyla hizmet veren The Marmara Taksim Gym stüdyoları içerisindeki tek kişilik masaj odaları ve çift kişilik jakuzili masaj odasıyla The Marmara Taksim SPA bölümü konuklarına eşsiz bir hizmet vaat ediyor. The Marmara Taksim SPA bölümünü deneyimleyen konuklar hamam, sauna, buhar odası ve dinlenme alanı gibi ortak kullanımda olan hizmetlerden de yararlanacaklar. Ayrıca kadın misafirlere yönelik soyunma odası içerisinde yer alan özel sauna odasının da keyfine varacaklar.

Çiftlere özel Altın Aşk Masajı!

Hem bedene hem ruha hitap eden arınma seçenekleri içeren ilk pakette, uzman masör ve masözlerin uygulayacağı 50 dakikalık altın masajına, yarım saatlik jakuzi keyfi ve The Marmara Chocolate Shop’un el yapımı sevgililer günü özel çikolatası eşlik ediyor.

Paket, 14 Şubat’a özel 450TL’den fiyatlandırılıyor.

Sevgileri bekleyen ikinci pakette ise romantik dakikalar 50 dakikalık altın masajı ile başlıyor. Yarım saatlik jakuzi kullanımı ve sevgililer günü özel çikolatası sunumuyla devam eden aşk terapisini, Tuti Restaurant’ta The Marmara kalitesiyle sunulan akşam yemeği izliyor.

Akşam yemeği ve aşk terapisi paketinin fiyatı 730TL’dir. 

The Marmara Taksim SPA Altın masajında sizleri neler bekliyor?

The Marmara Taksim SPA, misafirleri tarafından büyük ilgi gören altın masajı; tatlı badem yağı, palmiye yağı ve 24 ayar altın parçacıklarından oluşan özel karışımla yapılıyor. Bu sihirli karışım, negatif enerjiyi vücuttan uzaklaştırırken cilde de ışıltı ve gençlik veriyor.

The Marmara Taksim SPA; 17 farklı masaj çeşidi, 6 ayrı vücut bakım yöntemi, tek kişilik masaj odaları ve çift kişilik jakuzili masaj odası, kar çeşmesi, Zen bahçesiyle eşsiz bir hizmet sunuyor. The Marmara Taksim SPA’da hediye edeceğiniz bir masaj seansı ile sevgilinize hiç unutamayacağı özel anlar yaşatabilirsiniz.


Ulaşım

Adres: Taksim Meydani, 34437 Beyoglu/İstanbul

Telefon: +90 (212) 334 83 00

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X