The Ritz-Carlton açık hava Spa’sına doyamayacaksınız!

Ritz-Carlton, Spa’da şifalı dokunuşlarla sizi baştan yaratacak masajlar ya da doğal içeriklerle ruhunuzu besleyen bakımlardan kendinize olabilecek en güzel hediyeyi vermenin tadını çıkarın.

22.6.2016

The Ritz-Carlton gün boyunca sürpriz ikramların yapıldığı mekan, her gün saat 09:00 ile 20:00 arasında misafirlerine; şehir içinde bir kaçamak imkanı sunuyor. Bu geniş teras katı, güneşin ve suyun tadını çıkartmak isteyenleri, muhteşem boğaz manzarası ve Günlük Spa paketleriyle şımartıyor. “Alaturka, Pampering ve Relaxing” olarak adlandırılan, 3 farklı günlük Spa paketleri arkadaşlarınızla, sevdiğinizle veya eşinizle ya da tek başınıza sabah 10.00 akşamüstü 17.00 saatleri arası sağlıklı bir gün geçirmenizi sağlıyor.

Her pakete kalori hesabı yapılmış sağlıklı öğle yemeği menüsü, kapalı Spa alanında Fitness, Yüzme Havuzu, Sauna, Jakuzi ve Buhar Odası gibi genel alanların kullanımı, taze çaylar ile birlikte sunulan meyveler dahil. Günlük Spa Paketlerinin önceliği sağlık danışmalarının sizi dinleyip ihtiyacınıza yönelik kişisel yönlendirme yapmasıyla başlıyor.

“Alaturca” 45 dakikalık kişiye özel vücut masajı veya doğal içeriklerle hazırlanan besleyici yüz bakımı seçebileceksiniz. Köpük banyosu ile başlayan ve kese eşliğinde devam eden 45 dakikalık “Osmanlı Hamamı” sizi ve bedeninizi yenileyecek.

“Pampering” Her biri 60 dakikalık 2 bakım seçme şansı; Doğal içeriklere sahip uzakdoğulu Panpuri markasının Papaya özü ile uygulanan Vücut cilası ayrıca isteğe göre “Thai Ayak” masajı veya Derinlemesine temizleyici yüz bakımı dahil...

“Relaxing” Her biri 60 dakikalık 2 bakım seçme şansı;Yüz ve boyun bölgesine uygulanan Aydınlatıcı-Dengeleyici Masaj, isteğe göre ayaklardaki refleks noktalarını basınçla uyaran ve gergin kasları gevşeten “Refleksoloji” veya sıradışı “Bitkisel ayak masajı” dahil

Ruhunuzu ve bedeninizi; Istanbul güneşi ve  rüzgarıyla yenileyen The Ritz-Carlton, Açık Hava Spa hakkında daha detaylı bilgi almak için 0212 334 4353’ü arayabilirsiniz.

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X