The Ritz-Carlton Spa ve Hamam Suite

The Ritz-Carlton Spa’nın çiftler için yeni tasarlanan Hamam Suite’inde kendinizi hem özel hissedecek hem de bedeninize ışıltı ve canlılık kazandıracaksınız.

12.5.2015

The Ritz-Carlton Spa Hamam Suite'de, eliniz ve ayağınız olduğunu unutacaksınız!

Bütün detayların incelikle tasarlandığı The Ritz-Carlton Spa Hamam Suite’in huzurlu ortamında çiftlere uygulanan, 60 dakikalık bedensel arınma yolculuğu geleneksel kese ve aromatik köpük banyosu ile başlıyor. Önce vücudunuzu şık saunasında ısıtıp hamam alanında kendinizi uzman ellere bırakıyorsunuz. Geleneksel kese ritüelini rahatlatıcı bir terapiye dönüştüten The Ritz-Carlton Spa'nın uzman kadrosu sizi bir günlüğüne özel hissettirecek. 

The Ritz Carlton Otel'in içinde yer alan Spa ve Hamam bölümlerinde kendinize vakit ayırırken yoğun İstanbul'un stresinden uzaklaşmış ve kendinizi tatil beldesinde hissedeceksiniz. Alt katında yer alan kapalı yüzme havuzunda dinlendirici bir yüzme ardından gireceğiniz size özel ayrılmış hamam bölümünde uzmanlar eşliğinde rahatlatıcı kese ve köpük masajı yaptırırken eliniz ve ayağınız olduğunu sizlere unutturacaklar. Hatta, burada bu uzuvlarınızı kullanmak yasak! Yüz ve vücut temizliğinizin ardından eliniz ve yüzünüze kese yapan ekip, ardından saç masajı ile hamam keyfinizi eşsiz kılıyor. Bu arınma ardından Spa bölümünde, iş ve sosyal hayatınızın vücudunuzda kalan stresi, yorgunluğu atmanız için masaj yaptırabilirsiniz. 

Kişiye özel cilt analizi ile başlayan SPA keyfi...

The Ritz-Carlton Spa’da uygulanan bakımlar; kişiye özel cilt analizi ile başlayıp, terapistlerin yüz hatlarını rahatlatmaya yardımcı yumuşak dokunuşlarıyla devam ederek sizlere sunuluyor.  Tamamen sağlık ve sağlıklı yaşam için adanmış ilk İsviçreli klinik olma özelliğine sahip Valmont, The Ritz- Carlton, Spa’nın deneyimli terapistlerinin dokunuşlarıyla buluşuyor. Valmont, cilt sağlığını ön planda tutan dünyaca ünlü bir marka olma özelliğinin yanı sıra, gençleştiren bakımlarıyla da eşsiz içerikler sunuyor. Ürünlerinin en temel özelliği; cilt ve hücre yenilenmesi konusunda gelişmiş ve onarıcı etki, tedavi sürecinin hızı ve yaşlanma belirtilerinin giderilmesi...

İki bakım tekniği ile uygulanan ürünün bakımları; özellikle çalışan kadınlar için önerilen markanın imza bakımı Vitality of the Glaciers, zamanın yüzde oluşturduğu çizgileri silmeye yardımcı olan, cildin nefes almasını ve hücrelerin yenilenmesini artırmak için tasarlanmış, enerji veren bir maske olarak dikkat çekiyor. Valmont markasının diğer simge bakımı olan Peaks of Lifting ise, kırışmış ve sarkmış cildi onararak yüzün doğal yoğunluğunu ve sıkılığını geri getiriyor.

The Ritz-Carlton Spa’nın Türk Hamam terapisi, modern ve klasik teknikleri bir arada sunuyor. Uzman bay ve bayan tellaklar tarafından uygulanan terapi göbek taşının üstünde tepeden tırnağa kese, doğal sabunlarla yıkama ve ardından 15 dakikalık köpük masajının uygulanmasıyla devam ediyor. Vücuttaki gergin kasları rahatlatıcı doğal özlü nemlendiricinin cilde uygulanması ile tamamlanan hamam sefasının sonunda, otantik mimarisiyle de sizi rahatlatacak olan dinlenme odasında şık sunumuyla dikkat çeken taze meyveler, bitki çayı ve limonata ikramı var. 

Bunun yanı sıra hamam terapisi alan çiftler, sauna, buhar banyosu ve jakuziyi de kullanabiliyorlar.


Valmont İmza Yüz Bakım Fiyatları

Vitality of the Glaciers: 30DK/280TL - 60DK/500TL - 90DK/680TL

Peaks of Lifting: 30DK/280TL - 60DK/500TL - 90DK/680TL

Bu bakımı tercih etmek istemeyenler için;

Hamam bölümü: 30DK/190TL - 60DK/240TL - 90DK/680TL

Spa bölümlerinde standart masaj bakımı: 60DK/350TL'dir.

Ulaşım

Adres: Süzer Plaza, Askerocağı Caddesi, No:6, 34367 Elmadağ/Şişli

Telefon: +90 (212) 334 43 53

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X