Tolga Çevik, Komedi Dükkanı'nı açıyor!

Tolga Çevik, dükkanı açıyor! Komedi Dükkanı, yeni sezonunda Ezgi Mola ile Arkadaşım Hoşgeldin diyor. Her zamanki gibi sıra dışı, beklenmedik, hikayelerle bu kez bir de sürpriz ekleyerek geliyor!

8.1.2015

Komedi Dükkanı Arkadaşım Hoşgeldin Açıkhava Sahnesi'nden sonra şimdi BKM sahnesinde!

Avrupa Yakası dizisinin sevilen karakteri Sacit Kıral, Organize İşler, Sen kimsin gibi başarılı sinema filmlerinin başrol oyuncusu Tolga Çevik Arkadaşım Hoşgeldin Showu ile yeni sezonda da eğlendirmeye devam ediyor.

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Tolga Çevik 1996 yılında Central Missouri State Üniversitesi'nin Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk bölümünden mezun olmuş ve eğitimi sırasında Amerikalı aktör Robin Williams'tan eğitim almıştır. BKM oyuncusu olan Tolga Çevik'in sevilen eğlence programı Arkadaşım Hoşgeldin yeni sezonda da bizleri güldürüp geçirmeye devam ediyor. Bu sezon ekibe katılan Ezgi Mola ile her yaptıkları kahkaha tufanına dönüşen komedi programı Arkadaşım Hoşgeldin her bölümünde ünlü oyuncu, sanatçı ve müzisyenleride ağırlıyor. 

Televizyon program çekimlerinin yapılacağı bu eğlenceli showu siz de canlı izleme keyfi yaşamak için yerinizi şimdiden ayırtın. 

Arkadaşım Hoşgeldin'in diğer performans günleri 15, 22, 29 Ocak 2015 tarihlerindedir.


OCA

15

2015

Tolga Çevik - Arkadaşım Hoşgeldin

Mekan:
Saat:

BİLET FİYATI: 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X