Tom's Kitchen, İngiliz mutfağı İstanbul'a geldi

Dünyaca ünlü Michelin yıldızlı İngiliz şef Tom Aikens’ın "İngiliz brasserie" konseptiyle hizmet veren restoranı Tom’s Kitchen günümüzde adeta bir “gurme merkezi” haline gelen İstanbul'da!

30.4.2014

Tom's Kitchen, Londra dışındaki ilk şubesini İstanbul Zorlu Center'da hizmete sundu. Sıcak ve rahat bir ortamda kahvaltıdan akşam yemeğine kadar sunduğu lezzetli ve farklı seçeneklerle, Londra’dan sonra İstanbul’da da bir müdavim mekanı olacağa benziyor.

toms-kitchen

Tom’s Kitchen’ın menüsünde, bir klasik haline gelmiş lezzetlerinden Tavuk ve Kaz Ciğeri Parfe, Biftek Tartar, Baharatlı Yengeç Kek gibi başlangıçlar ile Dana Burger, Fırında Kuzu Kalça, Peynirli Macaroni ve Shepherd’s Pie gibi ana yemek seçenekleri yer alıyor. Klasik İngiliz kahvaltısından, Croissant’a,  Ev Yapımı Granola’dan, Patates Rosti’ye, Füme Somonlu Bagel’dan, Çıtır Belgian Waffle’la uzanan Tom’s Kitchen’ın geniş kahvaltı menüsü de göz dolduruyor.

Gerek mekanın tasarımı gerekse enerjisiyle misafirlerine ev rahatlığı sunan Tom’s Kitchen’da Pazartesi’den Cuma’ya 08.00-11.45, Cumartesi ve Pazar günleri ise 10.00-11.45 saatleri arasında kahvaltı menüsü servis ediliyor. Mekan haftanın her günü 12.00-23.00 saatleri arasında öğlen-akşam yemeği, çocuk ve bar menüsüyle misafirlerini ağırlıyor.

Ulaşım

Adres: Zincirlikuyu Cad. Zorlu Center Bulvar Katı AVZ, Beşiktaş, İstanbul

Telefon: +90 (212) 353 66 77

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X