Türk dans grubu Anadolu Ateşi ile unutulmaz bir gece yaşayacağız

Halk danslarını bale, modern dans ve dansın diğer disiplinleri ile sentezleyerek dünyaya modern standartlarda bir gösteriyi, bir kültürel şöleni sunan Anadolu Ateşi muhteşem showlarıyla 11 Temmuz'da Harbiye Cemil Topuzlu Sahnesi'nde!

3.3.2015

1999 yılında, yıllar öncesine dayanan bir hayali gerçekleştirmek üzere ilk adımını atan Mustafa Erdoğan, eski adı "Sultan's of the Dance" olan projesini yeni adı Anadolu Ateşi ile devam ettiriyor. Yıllar önce il gösterilrin yapma haberinin ardından biletleri tükenerek show tarihlerini uzatan ve gösterdikleri zor kraografileriyle dişkkatleri üzerine çeken dans topluluğu 2002 yılında dünya turnesine başlayarak 85 ülkede, 3500 gösteri ile 20 milyonu aşan sanatsever tarafından izlenildi.

Bugüne kadar yapılan yurt dışı turneleri ve tanıtım çalışmalarıyla dünyanın sayılı dans toplulukları arasında gösterilen Anadolu Ateşi, ulusal kültürümüzün gücüyle, evrensele ulaşan en görkemli proje olarak sınıflandırılıyor. Eski geleneklerden ve Osmanlı'dan ilham alınarak çeşitli kültürlerin danslarıyla harmanlanana bu showu hala görmediyseniz bu sefer kaçırmayın. 


TEM

11

2015

Anadolu Ateşi

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X