Türk pop müziğin duayeni Erol Evgin ile Yeni Yıl

Erol Evgin, yılbaşında ilk kez Anadolu Yakası’nda müzikseverlerle buluşacak. Unutulmaz konserler veren Erol Evgin, 31 Aralık akşamı Silence İstanbul Otel'da!

22.12.2014

Unutulmaz konserler veren Erol Evgin; anılar, şakalar ve şarkıların kucaklaşacağı özel bir repertuar ile 31 Aralık 2014 Çarşamba akşamı Anadolu Yakası’nın incisi Silence İstanbul Otel’de sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak. Dört neslin birlikte şarkılar söyleyeceği gecede Sanatçı, ölümsüz şarkılarını ve pop klasiklerini seslendirecek.

Özel şeflerin hazırladığı zengin ve lezzetli yılbaşı menülerine ek limitsiz yerli içkinin olduğu gecede Erol Evgin sahnesinden önce Silence Orkestra ve oryantal show gösterisi gerçekleşecek. 

Erol Evgin, sunuculuk, oyunculuk ve mimarlık derken en son kendini müzisyen olarak bulur. 1969 yılında sözlerini kendi yazdığı "Sen" ve "Eski Günler" adlı bir single ile müzik dünyamıza "Merhaba" diyen Erol Evgin, bu çalışmasını kendi söz ve bestelerinin de yer aldığı plaklar, radyo ve TV programları ve konserler izledi.

Erol Evgin'in o döneme ait sevilen şarkılarının bazıları; "İstemesen de", "Garip Gönlüm Olmuş Deli", "Gel de Yanma", "Şoför Mehmet", "Efkar" dır.

1980 - 1984 yılları arasında Haldun Dormen'in yazıp yönettiği, "Hisseli Harikalar Kumpanyası" ve "Şen Sazın Bülbülleri" adlı müzikallerde başrol oyuncusu olarak sahneye çıktı. Üç müzikal filmde başrol ve Ihlamurlar Altında dizisinde oynadı. 1989 yılında sanatçı dostlarıyla birlikte POPSAV - Popüler Müzik Sanatı Vakfı'nı kurdu ve üç yıl Vakfın Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı üstlendi. 2005 yılında, POPSAV - Popüler Müzik Sanatı Vakfı Onursal Başkanı seçildi. 1992 - 1993 yıllarında Show TV'de "Süper Aile" adlı yarışma programını 400 bölüm sundu.


ARA

31

2014

Erol Evgin Konseri

Mekan:

BİLET FİYATI: 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X