Türk rock gecesi İş Sanat'ta

Türk rock tarihinde keyifli bir yolculuk yapmaya ne dersiniz? İlk kez İş Sanat'ta gerçekleşecek ve Türkçe rock müziğin tarihinden kesitlerin sunulacağı "Türk Rock Antolojisi" 20 Mart'ta İş Sanat'ta olacak.

19.3.2015

70'li yıllardan günümüze anıları canlandırırken yüreklere de dokunacak olan "Türk Rock Antolojisi" ile zaman yolculuğuna çıkıyoruz. 

Başarılı rock grubu Model'in grup üyesi Fatma Turgut ve rock müziğine farklı bir saund katan Can Bonomo, Sabri Tuluğ Tırpan eşliğinde bizlere müzik ziyafeti yaşatıyor. Projenin bu ilk konserinde Moğollar, Silüetler, Erkin Koray, Cem Karaca, Barış Manço, Fikret Kızılok ve daha niceleri, hem sahneden hem de gözlerinizin önünden adeta bir film şeridi gibi geçecek. 

Projenin mimarı ve müzik direktörü Sabri Tuluğ Tırpan'ın modern düzenlemeleri, günümüz popüler müziğinin iki önemli şarkıcısı Can Bonomo ile Model grubunun solisti Fatma Turgut'un sesinde hayat bulacak. Gecede gazeteci ve müzik yazarı Murat Beşer'in sunumuyla dönemin atmosferine ilişkin küçük bilgiler geniş bir Türkçe rock arşivine sahip olan Güven Erkin Erkal'ın görselleri eşliğinde seyirciyle buluşacak.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi ve bilet satın almak için www.issanat.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz.


MAR

20

2015

Türk Rock Antolojisi

Mekan:
Saat:

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X