Türk ve dünya mutfağı Waffle House'da!

Geleneksel Türk lezzetleri mantı ve dürümün yanı sıra dünya mutfağının en güzel örnekleri; Bistrotheque-by Waffle House'da sizleri bekliyor.

29.9.2014

Waffle’ın Türkiye’deki en lezzetli adresi Waffle House, Türk ve dünya mutfağından oluşturduğu menüsünü lezzetseverlerin beğenisine sunuyor.

Dünya mutfağının en beğenilen tatlarını menüsüne ekleyen Waffle House, yeni açtığı Bistrotheque-by Waffle House şubeleriyle birlikte tüm Waffle House’larda yeni sezon için hazırladığı fajita, çıtır mantı ve dürümleriyle son derece iddialı… 

Farklı coğrafyaların kültürleri ve damak zevkini yansıtan her üç yemekte, Waffle House’un kendine özgü yorumlarıyla doyumsuz lezzetlere dönüşüyor. Teksas ve Meksika mutfaklarının birleşiminden oluşan tex-mex mutfağının en popüler ve lezzetli yemeği fajita, Türk damak tadına olan yakınlığı nedeniyle Waffle House mönüsünde önemli bir yere sahip. Etli, tavuklu ve combo fajita çeşitleri Waffle House ve Bistrotheque’e özel lezzetiyle tüm şubelerinde lezzetseverleri bekliyor. 

Yine Waffle House aşçıları tarafından özenle yorumlanan çıtır mantı (Özbek mantısı), Özbek mutfağının lezzetlerini sofralara taşıyor. Özel bir sos ile servis edilen anne usulü Waffle House mantısı da tadılmaya değer lezzetler arasında!

Waffle House ve Bistrotheque-by Waffle House’ların diğer bir deneyimlemeye değer lezzeti, dürümleri. Balıkesir’den özel olarak tedarik edilen etlerle hazırlanan dürümler, taze sebzelerle sote edilerek, sıcacık tortilla ekmeğine sarılıyor; muhteşem soslar ve baharatlarla birleşince enfes bir yemeğe dönüşüyor.

Üstün hizmet kalitesi, kendinizi tamamen evinizde hissedeceğiniz ambiyansı, güler yüzlü personeli, tüm mutfaklarında aylık uygulanan habersiz hijyen denetimi, Waffle House ve Bistrotheque-by Waffle’ı farklı kılan detayları…

Bistrotheque-By Waffle House'lar; Capacity ve Akbatı Alışveriş Merkezi'nde siz lezzet severleri bekliyor. 

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X