Tuti Restaurant'da sevgiliye özel keyifli bir akşam

The Marmara Taksim Tuti Restaurant, aşkla hazırladığı menüsüyle Sevgililer Günü’nde tutkulu çiftleri ağırlıyor. Romantik bir akşam yemeğinden daha fazlasını yaşamak isteyenler, şehrin kalbinde bekleniyor.

3.2.2016

The Marmara Taksim’in lezzet durağı Tuti Restaurant, 14 Şubat’ta çiftleri aşk dolu tatlarla karşılıyor. 14 Şubat’ın en romantik dakikalarının yaşanacağı yemekte, çiftlerin unutulmaz anlarına canlı müzik performansı da eşlik ediyor.

The Marmara kalitesi ile hizmet veren Tuti Restaurant’ta Sevgililer Günü programı, özel reçete ile hazırlanmış kokteyl ikramı ile başlıyor. Aşkla hazırlanan menüde konuklara The Marmara Taksim’in ödüllü şefi Tolga Özkaya tarafından hazırlanmış yemekler sunuluyor. Ana yemekte dana bonfile ve ıstakoz kuyruğu ikilisi ikram edilirken kuşkonmaz ve “bearnaise” sosu da bu lezzet şölenine eşlik ediyor. Yan tatlarda ise 24 ayar altın yaprağı ile kiraz ağacı fümeli somon, İskenderun karidesi, buzda çilek sorbesi, çikolata mousse ve mango sıcak çikolata yer alıyor.

Tuti Restaurant'ta Piyano dinletisi ile  romantik bir Sevgililer Günü yaşamaya ne dersiniz?

Mete Duruman ve Hazer Yakut’un, 20.30 ve 22.30 saatleri arasında “Geçmişten Günümüze Aşk Şarkıları” ile edeceği gecede çiftlere, The Marmara Chocolate’ın klasik el yapımı çikolataları da ikram ediliyor.

Tuti Restaurant’ın Sevgililer Günü özel menüsü, şehrin kalbinde iz bırakacak bir anı yaşamak isteyen herkese kişi başı 175 TL’den sunuluyor.


Ulaşım

Adres: Taksim Meydani Taksim 34437 Beyoğlu/istanbul

Telefon: +90 (212) 334 83 00

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X