7.Uluslararası İstanbul Street Dans Karnavalı

Bu yıl yedincisi düzenlenecek olan "Uluslararası İstanbul Street Dans Karnavalı" geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi, bu yıl da Türkiye'den ve dünyadan birçok dansçıyı aynı çatı altında buluşturuyor.

26.4.2007

Dansseverlerin merakla beklediği "7. Uluslararası İstanbul Street Dans Karnavalı" bu hafta sonu XL Large Maslak Arena'da!

Bu sene Hiphop Kadın, Hiphop Erkek, Popping (Kadın erkek karışık) ve House dans (Kadın erkek karışık) dallarına ek olarak ikinci kez Freezone kategorisi de tüm dansçıların katılımına açılmıştır. 

Sokak danslarının filmleri ve dizileri yapılarak daha da fazla kitleye ulaştırılarak sevdirilen Sokak Dansları 7'dinci kez dans karnavalında buluşuyor. Müziği seven dansa yatkın tüm gençlerin merakla beklediği etkinlik 24 Nisan günü özel bir final gecesi ile XL Large Club sahnesinde gerçekleşecek. 

 street-dance-istanbul

2 gün yarışma ve ön elemelerinin süreceği etkinliğin 3. günü mutheşem bir final gecesi yaşanacak. Yeteneklerini sergilemek isteyen gençlerin yanısıra etkinlik boyunca dans atölyeleri de düzenlecenecek olan etkinlikte gün boyunca, HİPHOP dünyasının yakından tanıdığı isimler, DJ Ice-C ve DJ Steve Veusty seyircilere unutulmaz bir gece yaşatacaklar. 24 Nisan 2016 pazar günü,” Jüri Özel Performansları”,”Street Dans Showları” ve “Dans Kapışmaları” da sizleri bekliyor. 

22 Nisan cuma günü dans atölyeleri, 23 Nisan cumartesi günü dans atölyeleri, ön eleme yarışması ve hip hop after party, 24 Nisan pazar günü dans atölyeleri, jüri özel performansları ve dans kapışmaları ile devam edecektir.

23 Nisan günü ön eleme Zorlu PSM Drama sahnesinde gerçekleşecek, final ve dans atölyeleri ise 24 Nisan günü XL Large Clup Maslak Arena sahnesinde olacaktır.

Detaylı bilgi için www.streetdancecarnival.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 


NİS

24

2015

Istanbul Street Dans Karnavalı

Mekan:
Saat:

BİLET FİYATI: 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X