Vialand eğlencenin yeni adresi

Dünya standartlarındaki eğlence aktiviteleri ile Türkiye’de eğlencenin yeni adresi Vialand Tema Park, uluslararası boyutta ses getirecek üniteleri ile büyüklerin ve çocukların kalbini fethediyor.

1.10.2014

Vialand Tema Park’ın girişi için tek bir bilet yeterli.  

1 Nisan ‘da kapılarını açan Vialand Tema Park, nefes kesen üniteleri ve eğlence parkurları ile çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgisini çekiyor. Türkiye’de eğlence anlayışına yeni bir boyut getiren Vialand Tema Park’ın girişi için tek bir bilet yeterli.  

sunger-bob-kare-sortBir birinden farklı ünite ve parkurların yer aldığı eğlence şehri Dünya’da Tema Parklar içinde ilk 3’ü hedefliyor. İçinde 30 eğlence ünitesi bulunduran mekan aynı anda 15 bin kişilik kapasiteye sahip. Tema Park, 7’den 77’ye her yaşa sınırsız bir eğlence sunmayı hedeflerken farklı deneyimler yaşatmayı da özen gösteriyor.

Çocuklarınız için,  ünlü çizgi film karakteri SügerBob, arkadaşı Patrick ve Çıtır Yengeç  eşliğinde Bikini Kasabası’nı 4 boyutlu  simulasyon gösterisi ile çocuklarınıza farklı bir sinemaya deneyimi yaşatan Tema Park’da aynı zamanda Kaşif Dora’nın seyahat maceraları gösterisi de yer alıyor.

vialand-eglence-parki

Eğlencenin yanı sıra içinde alışveriş merkezi, Canlı Müze gibi mekanlar ile her zevke hizmet sağlıyor. Vialand Tema Park, içinde 110 km hıza 3 saniyede çıkan ve dünyanın en fazla adrenalin yaratan Roller Coaster’larından biri olan Nefeskesen heyecan severlerin hizmetine sunulurken Fatih’in Rüyası, Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethini, robot heykellerle birlikte ziyaretçilere canlı canlı yaşatıyor.

Eğlenceli üniteler Vialand Tema Park'ta!

Vialand Tema Park eğlencenin yeni ve vazgeçilmez adreslerinden tek bir biletle girebildiğiniz eğlence lunaparkında aksiyonlu ve korkutucu ünitelerle eğlencenin tadını bir gün içinde doya doya çıkarabileceksiniz. Son hız eğlence deneyimi yaşamak isteyenler için Nefeskesen ünitesi, sulu eğlenceli sevelere Viking ünitesiyle hizmet veriyor. Bu eğlenceli üniteler dışında; 360, Maceraperest, Saferi Tüneli, Bir Zamanlar İstanbul, Canlı Müze, Çarpışan Arabalar, Cesur Sürücüler, Masal Ağacı, Minik Kaşifler, Uçan Çocuklar gibi değişik üniteler mevcut.

vialand-tem-park


Vialand Bilet Fiyatları nedir?

Hafta İçi Tam 65TL, Çocuk ve 60 yaş üzeri  55TL

Hafta Sonu Tam 70TL, Çocuk ve 60 yaş üzeri 60TL.


Vialand Adres

Adres: Yeşilpınar Mahallesi Girne Caddesi Eyüp/ İstanbul
Telefon: (0212) 600 01 00

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X