Yalın Bostancı Gösteri Merkezi'nde sevenleriyle buluşuyor

Aşk şarkılarının vazgeçilmez ismi Yalın, 13 Eylül'de vereceği konser ile Bostancı Gösteri Merkezi'nde hayranlarıyla buluşuyor.

12.8.2014

Romantik sesli Türk pop şarkıcısı, besteci ve söz yazarı Yalın 2004 yılında çıkış yaptığı Zalim şarkısıyla tanınmış  ve albüm ilk haftasında 200.000 satış rakamına ulaşarak ününe ün katmıştı. Albümü dijital platformda da büyük ilgi görmüş ve 1 milyon 700 bin adet şarkı indirilmesiyle satış rekoru kırmıştır.

Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçısı seçilen Yalın'ın Zalim şarkısı, Arnavut şarkıcı RovenaStefa tarafından Zemer ismiyle Bulgar şarkıcı Toni Storaro tarafından Greshnica ismiyle yorumlanmıştır.

Her bestesi hitler arasında yer alan Yalın en güzel şarkıları; Kasma, Olmasa da olur, Aşksın Sen, Anlat Güzel mi Oralar, Küçüğüm, Keyfi Yolunda Aşkı Sonunda, Yeniden ve Meleklerin Sözü Var ve bunun gibi birçok şarkısıdır.  

Beraber şarkı söylemenin dünyanın en güzel şeyi olduğuna inanan Yalın, Bostancı Gösteri Merkezi’nın büyülü atmosferinde sizi, en güzel şarkılarını hep birlikte söylemeye çağırıyor.

Yalın Konser Bilet Fiyatları;

1. Kategori - 67.50 TL

2. Kategori - 56.50 TL

3. Kategori - 45.00 TL

4. Kategori - 34.50 TL

13 Eylül, 21:00 de Bostancı Gösteri Merkezi'nde gerçekleşecek konserin Biletlerini Biletix.com'dan ve Konser günü gişeden temin edebilirsiniz. 

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X