Yarının oyunları 1 Cambazın Cenazesi

Seyircilerin oylarıyla belirlenen konu başlıkları, ne yazacağını, yöneteceğini, oynayacağını bilmeyen yazar, yönetmen ve oyuncular. Yazın başlayacak 4 yeni oyun... #YarınınOyunları başlıyor!

21.7.2014

Sami Berat Marçalı'nın kollektif tiyatro projesi Yarının Oyunları, İkincikat- Karaköy'de sahneleniyor. Kura ile belirlenmiş başlıklar, yönetmen, yazar ve oyunculardan oluşan 4 ayrı topluluk oyunlarını tiyatro severler için sahneliyor. Yazın başlayacak 4 yeni oyun her biri sadece 10 kere oynanacak olan bu oyunlarda oyuncularda yönetmende izliyicelerin verdiği komutlarla oyunu hazırlıyor. Serinin ilki olacak olan Cambazın Cenazesi oyununu kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. 

"Dönüşüm", "Ahlak", "Adalet" ve "Medya" konu başlıklarını seyirciler seçti; Firuze Engin, Deniz Madanoğlu, Özer Arslan ve Sabahattin Yakut yazdılar. Provalar tüm hızıyla devam ederken projenin ilk oyunu Firuze Engin'den "Cambazın Cenazesi", seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 

#YarınınOyunları1 Cambazın Cenazesi", bilet fiyatları Tam 45TL, Öğrenci 23TL. 16 Temmuz-31 Temmuz arasında İkincikat-Karaköy'de!  

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X